علیرضا سلیمی
علیرضا سلیمی
سلیمی: آقای ظریف، شما در مقابل خارجی‌ها لبخند می‌زنید اما در مجلس و داخلی‌ها با عتاب صحبت می‌کنید
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس می‌گوید با وجود ترک صحن علنی از سوی وزیر امور خارجه همچنان سوال نماینده خمینی شهر از وزیر مطرح است.
علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل ۸۸ قانون اساسی اظهار داشت: سوال از وزیر فرآیندی دارد و مادامی که مجلس قانع نشده و یا سوال کننده به سوال خود اصرار دارد، طبعاً سوال مطرح است اما در هفته اخیر وزیر امور خارجه میان بررسی سوال مجلس را ترک کرد بنابراین باید سوال مجدداً مطرح شود.
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر امور خارجه گفت: شما درباره پولشویی صحبت کردید و ادعا داشتید یل میدان هستید، تاکنون چند نفر به قوه قضائیه معرفی کردید و اگر اطلاع دارید چرا معرفی نمی‌کنید.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد از رفتار ظریف در صحن مجلس اظهار داشت: شما در مقابل خارجی‌ها لبخند می‌زنید اما در مجلس و داخلی‌ها با عتاب صحبت می‌کنید.
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی تأکید کرد: پولشویی در چه دولتی به اوج رسیده است، پولشویی در دولتی که شما وزیر هستید به اوج رسیده، در ضمن چرا امسال ۳ میلیون تن گندم به کشور وارد شده است.
عبارات کليدی: مجلس شورای اسلامی, علیرضا سلیمی, محمدجواد ظریف
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۸۳۸۷۵
انتشار: سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸
ساعت: ۱۶:۰۹
منبع: ایلنا
کد توليد: ۸۸۸۸