علیرضا بیرانوند
علیرضا بیرانوند
دست بیرانوند و ایران از کسب جایزه برترین در AFC کوتاه ماند
علیرضا بیرانوند و فدراسیون فوتبال ایران در کسب جایزه برترین‌ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا ناکام ماندند.
 نشست سالانه مسئولیت‌های اجتماعی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) ظهر امروز (چهارشنبه) در کوالالامپور برگزار شد و فدراسیون‌های فوتبال ژاپن، میانمار و گوام جوایز رویایی آسیا را به خاطر تلاش‌های خود در استفاده از فوتبال در پیشرفت اجتماعی کسب کردند. این فدراسیون‌ها مبلغ ۱۵ هزار دلار برای پروژه‌های آینده مسئولیت‌های اجتماعی خود دریافت خواهند کرد.
فدراسیون فوتبال ژاپن برنده جایزه الهام‌بخشی AFC شد. در این بخش که فدراسیون فوتبال ایران هم نامزد بود، فدراسیون‌های فوتبال چین و مالزی در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند. عنوان جایزه «فدراسیونِ در حال توسعه» نیز به فدراسیون میانمار رسید و اتحادیه فوتبال هنگ‌کنگ و فدراسیون فوتبال بنگلادش، در جایگاه‌های بعدی ایستادند.
فدراسیون فوتبال گوام هم جایزه «فدراسیونِ بلندپرواز» را به دست آورد و اتحادیه فوتبال فلسطین و فدراسیون فوتبال مغولستان نیز در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند. فدراسیون فوتبال ژاپن در بخش سازمان‌های مردم‌نهاد جایزه برد. عنوانی که در آن نهادهایی از نپال و چین در رده‌های بعدی قرار گرفتند.
در بخش انفرادی مسئولیت‌های اجتماعی AFC که علیرضا بیرانوند هم در آن نامزد بود، بوجراج بات از نپال جایزه نخست را کسب کرد و عنوان نقره یا دوم این بخش به بیرانوند رسید.
عبارات کليدی: علیرضا بیرانوند، پرسپولیس، پرسپولیس تهران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۳۸۰۴
انتشار: چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۵۵
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰