الکسیس سانچس
الکسیس سانچس
دوری بال شیلیایی اینتر از میادین تا سال آینده
بال تیم فوتبال اینتر به دلیل مصدومیتی که اخیراً در بازی تیم ملی شیلی گریبانش را گرفت، تا سال آینده نخواهد توانست به میادین برگردد.
 بدترین سناریوی ممکن برای مصدومیت الکسیس سانچس شکل گرفت و او برای مدتی نسبتاً طولانی از میادین دور خواهد بود.
سانچس در بازی اخیر تیم ملی شیلی مقابل کلمبیا از ناحیه قوزک دچار آسیب‌دیدگی و به سبب آن مجبور به ترک میدان شد. اینتر امیدوار بود که مداوای بال شیلیایی‌اش نیاز به عمل جراحی نداشته باشد، چون در این صورت مدت خانه‌نشینی او یک ماه دیگر بیشتر می‌شد، اما روز گذشته (چهارشنبه) مشخص شد که بازیکن قرضی نراتزوری باید زیر تیغ جراحی برود و این اتفاق هم رخ داد.
باشگاه اینتر با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که عمل جراحی روی قوزک پای چپ سانچس با موفقیت انجام شده است و به این ترتیب او برای سه ماه خانه‌نشین خواهد بود و تا آغاز سال ۲۰۲۰ نمی‌تواند به میادین برگردد.
با خانه‌نشین شدن بازیکن ۳۰ ساله‌ای که تابستان امسال از منچستریونایتد به اینتر پیوست، انتظار می‌رود که آبی‌و‌مشکی‌پوشان شهر میلان سباستیانو اسپوزیتو را به ترکیب‌شان اضافه کنند و به این ترتیب او از همراهی ایتالیا در جام جهانی زیر ۱۷ ساله‌های ایتالیا باز خواهد ماند.
اسپوزیتو بازیکنی است که در تمرینات اینتر توانسته به میزان زیادی نظر سرمربی تیم آنتونیو کونته را جلب کند و در بازی‌های نراتزوری در اردوی پیش‌فصل هم نقش پررنگی ایفا ‌کرد.
عبارات کليدی: الکسیس سانچس، اینترمیلان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۸۳۶۱۰
انتشار: پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
ساعت: ۱۸:۲۵
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰