ماسیمیلیانو آلگری
ماسیمیلیانو آلگری
پاسخ آلگری به شایعه رفتنش به منچستریونایتد: هنوز دارم انگلیسی یاد می‌گیرم!
سرمربی پیشین تیم فوتبال یوونتوس که در پایان فصل گذشته از این تیم جدا شد، نه تنها حاضر نشد شایعه پیوستن‌اش به منچستریونایتد را رد کند بلکه به آن دامن زد.
 اخیراً گمانه‌زنی‌هایی درباره احتمال انتصاب قریب‌الوقوع ماسیمیلیانو آلگری از سوی منچستریونایتد به‌عنوان جانشین اولگنار سولسشایر صورت گرفته است. منچستریونایتد در هشت هفته سپری شده از فصل جدید لیگ برتر انگلیس تنها دو پیروزی کسب کرده است و اکنون در رده دوازدهم جدول قرار دارد. به همین دلیل اخباری مبنی بر مذاکره این باشگاه با سرمربی سابق یوونتوس که فصل گذشته پس از پنج سال به حضورش در این تیم خاتمه داد، شنیده می‌شود. در همین حال از تیم فوتبال تاتنهام هم به‌عنوان دیگر مشتری انگلیسی آلگری یاد شده است. این مرد ایتالیایی نیز حاضر به رد کردن این موضوع نشد.
آلگری در پاسخ به نشریه پرژگلاد اسپورتووی لهستان مبنی بر اینکه آیا شایعات منتشر شده درباره احتمال مربیگری او در لیگ برتر انگلیس در آینده‌ای نزدیک صحت دارد، گفت: انگلیسی من هنوز به اندازه کافی خوب نیست، اما دارم این زبان را یاد می‌گیرم.
آلگری ۵۲ ساله در پنج فصل حضورش در یوونتوس پنج قهرمانی در سری A کسب کرد و دو بار هم این تیم را به فینال لیگ قهرمانان اروپا رساند. او در فصل تابستان برکنار شد و جای خود را به مائوریتزیو ساری داد، اما قراردادش با بانوی پیر تا ماه ژوئن سال ۲۰۲۰ اعتبار دارد. گفته می‌شود که آلگری از زمان جدا شدنش از یوونتوس در ماه ژوئن، شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده است.
عبارات کليدی: ماسیمیلیانو آلگری، منچستریونایتد
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۸۳۶۰۲
انتشار: پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸
ساعت: ۱۸:۱۴
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰