مهدی مهدی‌خانی
مهدی مهدی‌خانی
مهدی‌خانی: دنبال پیشرفت هستم تا به یک لیگ معتبر در اروپا بروم
مهدی مهدی‌خانی، مهاجم ایرانی تیم فوتبال واراژدین کرواسی گفت که در این تیم دنبال پیشرفت است تا بازی در لیگ‌های معتبرتر اروپایی را تجربه کند.
مهدی مهدی‌خانی در ارتباط با جدایی‌اش از شهر خودرو و اینکه چه دلایلی باعث شد تا این تیم را ترک کند، گفت: من یک فصل دیگر از قراردادم با شهر خودرو باقی مانده بود و می‌خواستم بمانم تا بعدها به تیم دیگری بروم، ولی باشگاه به من پیشنهاد تمدید قرارداد به مدت سه فصل را داد که این پیشنهاد را قبول نکردم. به‌هرحال این حق را داشتم تا در مورد آینده‌ام تصمیم بگیرم و قبول نکردن پیشنهاد شهر خودرو باعث شد تا اختلاف‌هایی با مسئولان باشگاه و کادر فنی پیدا کنم و در نهایت هم تصمیم به جدایی گرفتم.
وی در ادامه همچنین تصریح کرد: من به لیگ کرواسی آمدم و از این انتخاب هم راضی هستم. دوست داشتم بازی در فوتبال اروپا را تجربه کنم. اینجا فرصت خوبی است تا دیده شوم. دوست دارم بازی کنم تا توانایی‌هایم را بیشتر نشان دهم. هدفم این است که گل بزنم و دنبال پیشرفت هستم تا بتوانم در فوتبال اروپا به یک لیگ معتبر بروم.
مهاجم ایرانی تیم فوتبال واراژدین کرواسی با اشاره به وضعیت خود در این تیم تصریح کرد: من چند روزی است که تمریناتم را با این تیم شروع کرده‌ام. در حال حاضر هشت هفته از لیگ کرواسی سپری شده است و من از هفته نهم می‌توانم برای تیمم بازی کنم. در حال حاضر شرایطم خیلی خوب است و امیدوارم بازیکن تأثیرگذاری برای تیمم باشم.
عبارات کليدی: محمدمهدی مهدی‌خانی، واراژدین کرواسی
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۳۰۱۹
انتشار: چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۳۲
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰