مهدی کیانی
مهدی کیانی
کیانی: هر ۳۰ بازی برای ما حکم فینال را دارد/ بازی سختی برابر شاهین در پیش داریم
مهدی کیانی کاپیتان تیم فوتبال سپاهان تاکید کرد آنها بازی سختی برابر شاهین بوشهر در پیش خواهند داشت.
مهدی کیانی با اشاره به وضعیت فعلی سپاهان در آستانه شروع فصل جدید لیگ برتر گفت: وضعیت تیم ما خوب است و از روز پنجشنبه به بوشهر آمدیم تا آماده بازی با شاهین شویم. این بازی یک روز عقب افتاد ولی هدف ما تغییری نکرده و فقط برای شکست دادن حریف به میدان خواهیم رفت. بازیکنان از لحاظ روحی و آمادگی جسمانی در شرایط خوبی هستیم و امیدوارم در بازی اول نتیجه دلخواه را به دست بیاوریم.
هافبک تیم فوتبال سپاهان در ارتباط با اینکه چقدر از شاهین بوشهر شناخت دارند، عنوان کرد: شاهین تازه به لیگ برتر آمده و مربی خوبی مثل عبدالله ویسی دارد. ما در زمین حریف کار سختی خواهیم داشت و قطعا گرمای اینجا هم کارمان را سخت‌تر خواهد کرد ولی اگر دنبال قهرمانی هستیم باید در شرایط سخت نتیجه بگیریم، ما باید بدانیم که امتیاز گرفتن در بازی‌های ابتدایی بسیار مهم است. هدف ما چیزی جز برد نیست هر چند که می‌دانیم کار آسانی برابر شاهین نخواهیم داشت.
وی در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان می تواند در این فصل قهرمان لیگ شود؟» تصریح کرد: از حالا صحبت در مورد قهرمانی زود است ولی ما هیچ هدفی جذب کسب این عنوان نداریم. می‌دانیم که توقعات از سپاهان بالا است و این کارمان را سخت می‌کند، در لیگ امسال هر ۳۰ بازی برای ما حکم فینال را دارد و باید بهترین عملکرد را داشته باشیم.
عبارات کليدی: مهدی کیانی، سپاهان اصفهان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۲۶۲۴
انتشار: جمعه ۱ شهريور ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۴۳
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰