صمد نیکخواه بهرامی
صمد نیکخواه بهرامی
نیکخواه بهرامی: در جام جهانی چیزی دور از دسترس ایران نیست
ملی‌پوش بسکتبال ایران گفت: در رقابت‌های جام جهانی چیزی دور از دسترس ما نیست و حتی شانس صعود از مرحله گروهی را داریم.
صمد نیکخواه بهرامی در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی قبل از اعزام به جام جهانی اظهار داشت: به نظرم امسال برنامه‌ریزی مناسب بود. ما پس از پایان لیگ استراحت خوبی داشتیم و سپس چند هفته پرفشار را در آغاز تمرینات پشت سرگذاشتیم. در چندین تورنمنت هم شرکت کردیم که یکی پس از دیگری سخت‌تر می‌شد.
وی با اشاره به اینکه بازی با تیم‌های اروپایی باعث بالا رفتن سطح تیم ایران می‌شود ادامه داد: ما چیزی از اروپایی‌ها کم نداریم و فقط آنها کمی به لحاظ روحی و روانی و فیزیکی آماده‌تر هستند. زبان بسکتبال یک زبان ثابت در تمام دنیا است و اگر نترسیم می‌توانیم به آنها برسیم.
ملی‌پوش بسکتبال ایران درخصوص برخی انتقادات پس از شکست مقابل یونان گفت: یونان حریفان دیگر را نیز شکست داد و تیم خوبی بود ما هم تجربه زیادی کسب کردیم البته پالس‌های منفی باعث ترس مربیان و فدراسیون در انجام بازی با تیم‌های بزرگ می‌شود. ما قبل از المپیک هم با تیم‌های بزرگ بازی کردیم و شکست خوردیم اما تجربه همان دیدارها در جام ملت‌های آسیا به کمک ما آمد. امسال هم امیدوارم همین تجربه‌ها بتواند به ما کمک کند.
نیکخواه بهرامی ادامه داد: می‌گفتند که تیم‌های اروپایی سطح زیادی دارند اما تیم ما پس از دیدار با آنها به خودباوری لازم رسید. در جام جهانی هم چیزی دور از دسترس نیست و شانس صعود از مرحله گروهی را داریم.
عبارات کليدی: صمد نیکخواه بهرامی، تیم کلی بسکتبال، بسکتبال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۲۵۵۰
انتشار: دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۰۲
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰