سید حسین حسینی
سید حسین حسینی
انگیزه بالای حسینی برای اولین تجربه «شماره یک» بودن در استقلال
دروازه‌بان شماره یک آبی پوشان با انگیزه تر از همیشه در تمرینات حضور دارد و بی صبرانه انتظار شروع مسابقات در فصل نوزدهم را می‌کشد.
 سید حسین حسینی دروازه بان ۲۷ ساله آبی پوشان در چهارمین فصل حضورش در این تیم برای اولین بار با پیراهن شماره یک آبی پوشان به میدان می‌رود.
سنگربان شیرازی آبی پوشان به صورت رسمی و حرفه‌ای کارش را با برق شیراز آغاز کرد و در سال ۹۰ و در حالی که تنها ۱۹ سال داشت به استقلال پیوست. وی سپس در سال ۹۳ به صورت قرضی راهی ملوان شد تا همزمان خدمت مقدس سربازی اش را هم در این تیم سپری کند.
حسینی در سال ۹۵ به استقلال بازگشت از آن سال تاکنون با پیراهن شماره ۲۲ برای تیمش به میدان می رود.
حسینی در دو سه فصل گذشته در مقاطعی توانست نقش دروازه‌بان اصلی را برای آبی پوشان ایفا کند و اوج هنر وی به فصل هفدهم لیگ برتر باز می‌گردد که موفق شد رکورد طولانی ترین دقایق گل نخوردن فوتبال ایران را به نام خود ثبت کند.
دروازه‌بان ملی پوش آبی پوشان در هفته‌های پایانی فصل گذشته هم به ترکیب اصلی رسید و عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشت.
حسینی که به تازگی قراردادش را برای دو فصل دیگر با آبی پوشان تمدید کرده، در سن ۲۷ سالگی برای اولین بار صاحب پیراهن شماره یک استقلال شده و حالا با اطمینان و  انگیزه‌های بیشتری در تمرینات تیمش حضور دارد.
دروازه بان ۲۷ ساله و ملی پوش آبی پوشان که از محبوبیت بالایی هم نزد هواداران این تیم برخوردار است، می‌کوشد تا در اولین تجربه «شماره یک» بودن در استقلال، سال خوبی را در این تیم تجربه کند.
عبارات کليدی: سیدحسین حسینی، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۲۴۹۰
انتشار: جمعه ۲۵ مرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۱:۱۷
منبع: مهر
کد توليد: ۲۰۲۰