سیدمجید حسینی
سیدمجید حسینی
مجید حسینی گزینه اول کارامان برای خط دفاعی ترابزون‌اسپور
بر اساس گزارش یک نشریه ترکیه‌ای، مدافع تیم ملی ایران با عملکردش توانسته جایگاهش در ترکیب اصلی ترابزون‌اسپور را تضمین کند.
نشریه «دامگا» ترکیه نوشت؛ سیدمجید حسینی که در اولین بازی رسمی فصل جدید عملکردی فوق‌العاده از خود در تساوی ۲ - ۲ ترابزون‌اسپور مقابل اسپارتا پراگ جمهوری چک در بازی رفت از دور سوم مرحله انتخابی لیگ اروپا به معرض نمایش گذاشت، ضمن راضی نگه داشتن کادر فنی ترابزون‌اسپور، جایگاه خود برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی آبی‌وعنابی‌ها در بازی برگشت فردا شب دو تیم تضمین کرده است.
این ستاره ایرانی که نامش اولین نامی خواهد بود که برای بازی فردا در خط دفاعی ترابزون‌اسپور قرار خواهد گرفت، در آخرین حضورش در اردوی تیم ملی فوتبال ایران دچار مصدومیت شد. او در روزهای اخیر به تمرینات ترابزون‌اسپور در اردوی آماده‌سازی پیش‌فصل اضافه شد و تنها در یک بازی برای این تیم به میدان رفته بود. 
این مدافع ۲۳ ساله با عملکردی که در بازی هفته گذشته با اسپارتا پراگ داشت، اعتماد کادر فنی را به خود جلب کرد. حسینی که موفق شده انتخاب اول اونال کارامان، سرمربی ترابزون‌اسپور برای خط دفاعی این تیم شود، در بازی فردا با اسپارتا پراگ جایگاهش تضمین شده است.
همچنین خریدهای جدید یعنی کاستون کامپی آرژانتینی و ایوانیلدو فرناندس پرتغالی رقابت برای قرار گرفتن در خط دفاعی ترابزون‌اسپور را افزایش خواهند داد، اما انتظار می‌رود که فرناندس بتواند به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کند. این رقابت بین مدافعان هم در نهایت به سود آبی‌وعنابی‌ها خواهد بود. انتظار می‌رود این مدافع پرتغالی زوج مجید حسینی در خط دفاعی ترابزون‌اسپور شود.
 تیم فوتبال ترابزون‌اسپور از ساعت ۲۲ فردا (پنجشنبه) در بازی برگشت از دور سوم مرحله انتخابی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی‌اش به مصاف اسپارتا پراگ می‌رود.
عبارات کليدی: سید مجید حسینی، ترابزون ترکیه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۲۴۵۸
انتشار: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۱۶
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰