رضا یزدانی
رضا یزدانی
آخرین محک رضا یزدانی در مسابقات جایزه بزرگ گرجستان
به نظر می رسد کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در نظر دارد در مسابقات جایزه بزرگ گرجستان، مدعی صاحب‌نام وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی را محک بزند.
مسابقات جایزه بزرگ گرجستان ۱۵ تا ۲۰ مرداد ۹۸ در تفلیس برگزار می‌شود و با توجه به اینکه نام رضا یزدانی در لیست اعزامی به لهستان گنجانده شده بود، قرار است این کشتی‌گیر نیز به رقابت‌های جایگزین که تورنمنت گرجستان خواهد بود، اعزام شود.
یزدانی بعد از المپیک ۲۰۱۶ ریو که بار دیگر با بدشانسی و ناداوری از دستیابی به مدال محروم ماند، دو سال از دنیای قهرمانی دور بود و از پیش از مسابقات جهانی ۲۰۱۸ بوداپست به منظور بازگشت به تیم ملی، تمریناتش را از سر گرفت و تاکنون نیز در چند میدان روی تشک رفته است.
او در انتخابی تیم ملی روز هفتم تیر نیز یک تک کشتی با علی شعبانی گرفت و حالا مربیان تیم ملی در نظر دارند با توجه به کارنامه قابل دفاع شعبانی در ماه‌های اخیر و عملکرد خوبش در جام بین‌المللی یاشاردوغو، رضا یزدانی را نیز در جام گرجستان محک بزنند.
پیش از این کادرفنی تیم ملی آزاد تأکید کرده است تا ۱۵ شهریور هیچ اردونشینی ملی‌پوش نیست و چند روز پیش از اعزام لیست نفرات شرکت‌کننده در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ نورسلطان مشخص خواهد شد.
عبارات کليدی: رضا یزدانی، کشتی آزاد
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۲۲۱۷
انتشار: پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۱:۱۰
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰