پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس به دنبال جبران بازی‌های دوستانه لغو شده!
تیم فوتبال پرسپولیس دنبال برگزاری بازی‌های تدارکاتی مناسب قبل از شروع رقابت‌های لیگ برتر است.
 تیم فوتبال پرسپولیس که از نوزدهم تیرماه برای برپایی اردوی ۱۰ روزه خود در ترکیه به سر می‌برد روز گذشته به دلیل وضعیت نامساعد جوی نتوانست اولین بازی تدارکاتی خود را برگزار کند.
سرخپوشان پایتخت به دلیل مه آلود بودن کمپ کاراتپه ترکیه مجبور شدند دیدار درون تیمی را جایگزین بازی دوستانه با حریف ترکیه‌ای خود کنند. اتفاقی که سبب شد تا گابریل کالدرون سرمربی جدید پرسپولیس نتواند به خوبی شاگردان خود را محک بزند.
کادر فنی پرسپولیس در حالی از عدم برگزاری دیدار تمرینی روز گذشته خود ناراضی است که طبق برنامه کادر فنی این تیم سرخ‌ها قرار است تا شروع بازی‌های لیگ برتر شش بازی دوستانه انجام دهند.
سرخپوشان طبق قرار قبلی قرار بود دو بازی دوستانه ۱۸۰ دقیقه‌ای انجام دهند که یکی از آنها لغو شد و دومین دیدار نیز به دلیل شرایط آب و هوایی محل اسکان سرخپوشان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.
از این رو کالدرون از مدیران پرسپولیس خواسته تا پیگیر بازی‌های دوستانه در تهران شوند.
سرخپوشان پایتخت آمادگی خود را برای حضور در تورنمنت چهارجانبه جام شهدا اعلام کرده است اما زمان برگزاری این بازی‌ها هم مشخص نیست تا مدیران پرسپولیس بتوانند تاریخ این بازی‌ها را به کالدرون داده و او برنامه‌ریزی لازم را برای آماده سازی پرسپولیس داشته باشد.
عبارات کليدی: گابریل کالدرون، پرسپولیس، پرسپولیس تهران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۱۷۸۸
انتشار: سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸
ساعت: ۱۰:۳۹
منبع: مهر
کد توليد: ۲۰۲۰