منصوریان
منصوریان
منصوریان: با تیمی جدید آماده مصاف با الاتحاد هستیم
سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن از آمادگی شاگردانش برای مصاف با نماینده عربستان در مرحله هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خبر داد.
 با نزدیک شدن زمان برگزاری بازی‌های مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گزارشی درباره تنها نماینده ایران در این مرحله یعنی تیم فوتبال ذوب‌آهن منتشر کرده و به بررسی وضعیت این تیم پرداخته است.
ذوب آهن در روز‌های پنجم و سیزدهم آگوست (۱۴ و ۲۲ مرداد) به مصاف الاتحاد عربستان می‌رود، دیدارهایی که سرمربی این تیم علیرضا منصوریان معتقد است مردانش برای شرکت در آن آماده خواهند بود.
منصوریان که تیمش با تغییراتی نسبت به تیم مرحله گروهی رقابت‌ها به مصاف الاتحاد می‌رود به سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: ما در تمرینات‌مان روی بالا بردن آمادگی جسمانی و تمرینات قدرتی تمرکز داشته‌ایم. سخت در تلاشیم تا برای بازی مقابل الاتحاد در شرایط ایده‌‌آل قرار داشته باشیم.
هر دو تیم در حالی به مصاف هم می‌روند که لیگ‌های داخلی‌شان هنوز شروع نشده است و منصوریان می‌گوید این موضوع سبب شده که تمرینات پیش فصل تیمش اهمیت بیشتری پیدا کند.
سرمربی سابق تیم زیر ۲۳ ساله‌های ایران، با اعلام اینکه چندین بازی دوستانه و اردو‌های تمرینی در برنامه کاری مردانش قرار دارد، فزود: ما انجام تعدادی بازی دوستانه را در برنامه خود قرار داده‌ایم و در اصفهان هم ۶ اردوی کوچک داریم. ما از تیم‌های دیگر هم دعوت کردیم که به اصفهان بیایند. اردوی تمرینی کوچک اخیر ما در جنوب ایران برگزار خواهد شد، جایی که از نظر شرایط آب‌و‌هوایی شبیه دبی و دوحه باشد.
منصوریان که حریفش در مرحله گروهی به عنوان تیم دوم گروه B صعود کرد، مصاف با این تیم را چالشی سخت توصیف دانست اما تأکید کرد که به توانایی شاگردانش برای غلبه بر الاتحاد امیدوار است.
او عنوان کرد: من الاتحاد را می‌شناسم و بازی این تیم را هم آنالیز کرده‌ام. تمام بازی‌های فصل گذشته این تیم را دیده‌ام. ما در مرحله یک هشتم نهایی تقریباً یک تیم جدید محسوب می‌شویم چون بسیاری از بازیکنانی ککه در مرحله قبلی در تیم‌مان حضور داشتند، از ما جدا شده‌اند. الان با تیمی به مراتب جوانتر در لیگ قهرمانان رقابت خواهیم کرد. این بازیکنان شاید جوانتر باشند و تجربه کمتری داشته باشند اما جنگنده هستند و و از نظر روانی روی آماده‌سازی آنها بیشتر کار کرده‌ایم. قطعاً ما مقابل الاتحاد کار آسانی نخواهیم داشت.
عبارات کليدی: علیرضا منصوریان، ذوب آهن اصفهان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۱۶۲۷
انتشار: پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸
ساعت: ۱۷:۰۳
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰