رسول خطیبی
رسول خطیبی
خطیبی: ۷۰ درصد تیم‌مان را باید ترمیم کنیم
رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت: ۷۰ درصد تیم را باید ترمیم کنیم و یک دروازه‌بان و دفاع وسط برزیلی را جذب خواهیم کرد.
رسول خطیبی در حاشیه جلسه هم‌اندیشی سرمربیان تیم‌های لیگ برتری درباره برگزاری دوره مربیگری‌ حرفه‌ای اظهار داشت: من فکر می‌کنم که از لحاظ کیفیت، هر ۱۰، ۱۵ سال یک بار این اتفاق می‌افتد و مربیانی که این مدرک را دارند در ایران خیلی کم هستند. ما سه بار این دوره را پشت سر گذاشتیم. مدرس سنگاپوری کلاس‌مان هم شخصی است که در اروپا تدریس کرده و کیفیت بالایی دارد. او تمام ایده‌ها و متدهای روز دنیا را یادآوری کرد و قطعاً در سبک مربیگری‌مان و لیگ برتر می‌توانیم از آنها استفاده کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنان سابق و مربیان درجه یک ایران در این کلاس حضور دارند و فکر می‌کنم در حالی که این متدها یادآوری می‌شود، ارتباط خوبی هم بین همکاران‌مان برقرار می‌شود. امیدوارم بتوانیم از مسائلی که در کلاس‌مان مطرح شد، استفاده کنیم.
سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی درباره این موضوع که فدراسیون و سازمان لیگ الزام کرده‌اند که ورزشگاه‌ها باید از لحاظ امنیتی مجهز شوند، گفت: من فکر می‌کنم این موضوع از یک جایی باید شروع شود. استادیوم‌ها هر چقدر آرام باشند تیم‌ها و حتی هواداران هم آرامش دارند و کیفیت بازی‌ها هم بالا می‌رود. امیدوارم این اتفاق بیفتد و بتوانیم لیگ آرام و بی‌حاشیه‌ای را برگزار کنیم.
خطیبی در مورد شرایط ماشین‌سازی عنوان کرد: ما وقتی تیم را تحویل گرفتیم، متوجه شدیم حدود پنج شش بازیکن سال گذشته با تیم قرارداد دارند. این مسئله کار ما را سخت می‌کند. وقتی ۷۰، ۸۰ درصد از اعضای تیم بمانند کار برای سرمربی راحت می‌شود، ولی الان ما باید ۷۰ درصد تیم را ترمیم کنیم. قرار است یک دروازه‌بان و دفاع وسط برزیلی به جمع ما اضافه شوند و امیدوارم بتوانیم تیمی را بسازیم که یکی از ۱۰ تیم اول لیگ باشد. همچنین ما به باشگاه دو محل را برای برگزاری اردو پیشنهاد کرده‌ایم که یکی از آنها را انتخاب می‌کنیم.
عبارات کليدی: رسول خطیبی، ماشین سازی تبریز
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۱۲۰۳
انتشار: چهارشنبه ۵ تير ۱۳۹۸
ساعت: ۱۵:۵۵
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰