کیلیان امباپه
کیلیان امباپه
امباپه تابستان آینده به رئال مادرید ملحق می‌شود
ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن تابستان ۲۰۲۰ به جمع سفیدپوشان مادریدی ملحق خواهد شد.
 نشریه اسپانیایی «مارکا» مدعی شد کیلیان امباپه در تابستان آینده به رئال مادرید ملحق خواهد شد، بازیکنی که مدتی است شایعه پیوستنش به سفیدپوشان مادریدی مطرح است. مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن اما نمی‌خواهند ستاره فرانسوی خود را در این تابستان از دست بدهند، از این‌رو رئالی‌ها به دنبال این هستند تا مقدمات حضور این بازیکن در سانتیاگو برنابئو در پایان فصل ۲۰-۲۰۱۹ را فراهم کنند.
در مراسم رونمایی از ادن اِزار بلژیکی بود که هواداران رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو نام امباپه را فریاد زدند و از فلورنتینو پرس خواستند تا نسبت به خرید کیلیان امباپه هم اقدام کند. این روزها اما شایعه جدایی نیمار از PSG هم مطرح است و حتی گفته می‌شود این ستاره برزیلی برای عقد قراردادی پنج ساله با بارسلونا به توافق رسیده است، با این شرایط به نظر نمی‌رسد مدیران باشگاه پاری‌سن‌ژرمن و در رأس آنها ناصر الخلیفی با جدایی امباپه موافقت کنند.
کیلیان امباپه که لقب «۳۷» بابت ثبت سرعت ۳۷ کیلومتر در ساعت در بازی فرانسه مقابل آرژانتین در مرحله یک‌هشتم نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ را به او داده‌اند، تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۳ با پاری‌سن‌ژرمن قرارداد دارد.
پدیده ۲۰ ساله فوتبال فرانسه فصل اخیر نمایشی درخشان در پاری‌سن‌ژرمن داشت و در ۲۹ بازی لوشامپیونه ۳۳ گل به ثمر رساند و ۹ پاس گل هم برای هم‌تیمی‌هایش ساخت.
عبارات کليدی: کیلیان امباپه، پاری‌سن ژرمن، رئال مادرید
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۸۱۱۸۳
انتشار: سه شنبه ۴ تير ۱۳۹۸
ساعت: ۱۷:۱۵
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰