وریا غفوری
وریا غفوری
جزئیات رقم‌های دریافتی غفوری در استقلال/ بازیکن ۹ میلیاردی که زیاد مصدوم می‌شود!
وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال در حالی پیشنهاد سنگینی برای تمدید قرارداد به باشگاه داده که اکثر بازی‌های فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده است.
باشگاه استقلال روز گذشته (دوشنبه) به صورت رسمی اعلام کرد وریا غفوری خواهان قرارداد سه ساله با باشگاه و برای هر سال ۳ میلیارد تومان شده است. رقم عجیبی که تحلیل‌های زیادی را به همراه داشت.
غفوری در حالی سه سال در استقلال بازی کرده که آمار نشان می‌دهد اگر چه بازیکن با کیفیتی است، اما بیشتر بازی‌های فصل را مصدوم بوده و نتوانسته به استقلال کمک کند.
سال اولی که غفوری به استقلال آمد، نمایش متوسطی داشت و بیشتر دیدار‌های فصل را به دلیل مصدومیت از دست داد تا علیرضا منصوریان مجبور به استفاده از بازیکنان دیگری در پست دفاع راست شود. غفوری در لیگ شانزدهم قرارداد ۹۰۰ میلیونی به همراه چند تبصره و بند بسته بود.
سال بعد، منصوریان این بازیکن را در فهرست فروش قرار داد، اما با توجه به درخواست مسئولان استقلال و همچنین درخواست خود غفوری، او با کاهش رقم قرارداد به مبلغ ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان یک سال دیگر در استقلال ماند. این بازیکن به همراه بیشتر بازیکنان استقلال در نیم فصل لیگ هفدهم عملکرد ضعیفی داشت، اما با آمدن وینفرد شفر و تحولاتی که صورت گرفت، غفوری بهترین نمایش فصل خود را ارائه کرد و حتی زمانی که توسط کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه خط خورد، بسیاری حق او را حضور در جام جهانی روسیه می‌دانستند.
غفوری فصل گذشته هم با کلی حواشی در استقلال ماند، اما این بار قرارداد سنگینی امضا کرد، به طوری که از اسپانسر باشگاه یک دستگاه خودرو گرفت. این خودرو در حال حاضر قیمت ۵ میلیاردی دارد. قرارداد او با استقلال مبلغ یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بود.
به این ترتیب غفوری امسال در حالی خواهان قرارداد ۹ میلیاردی برای سه فصل شده که سال گذشته در حساس‌ترین مقطع فصل، مصدوم شد و نتوانست در راه قهرمانی به استقلال کمک کند. در اینکه غفوری بازیکن باکیفیتی است، شکی وجود ندارد اما این بازیکن حتی در صورت داشتن پیشنهاد ۴ میلیاردی هم می‌داند هیچ تیمی در ایران برای او بهتر از استقلال نیست.
عبارات کليدی: وریا غفوری، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۰۹۶۱
انتشار: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۶:۳۰
منبع: میزان
کد توليد: ۲۰۲۰