محمدحسین برخواه
محمدحسین برخواه
برخواه: اسامی وزنه‌برداران اعزامی به مسابقات جهانی اواسط مرداد اعلام می‌شود
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: اواسط مرداد ماه و همزمان با هفته اول لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور، رکوردگیری اردونشینان نیز برگزار خواهد شد و ۱۲ ملی‌پوش برای مسابقات قهرمانی جهان در تایلند انتخاب می‌شوند.
به گزارش سایت فدراسیون وزنه‌برداری، محمدحسین برخواه در خصوص تمرینات اردونشینان این مرحله، اظهار داشت: تمرینات این مرحله از اردوی آماده سازی تیم ملی به منظور حضور در مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ جهان به میزبانی تایلند، از ۱۰ خرداد ماه در کمپ تیم‌های ملی مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز شده است. شرایط اردو نیز به صورت مناسب و ایده آلی دنبال می شود و از برگزاری تمرینات رضایت کامل دارم.
وی در خصوص اضافه شدن نفرات جدید به این مرحله از اردو تصریح کرد: از روز جمعه ۳۱ خرداد ماه هم علی داودی و حسین سلطانی دو ملی‌پوش جوانان که به تازگی از مسابقات قهرمانی جهان از فیجی بازگشته‌اند، تمرینات خود را در کنار دیگر ملی پوشان بزرگسال، آغاز می‌کنند.
برخواه تاکید کرد: تمرینات به صورت مستمر و بدون وقفه در کمپ تیم‌های ملی ادامه دارد. برای آمادگی هر چه بیشتر اردونشینان برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا مردادماه یک اردوی سطح دریا در یکی از شهرهای شمالی کشورمان برگزار کنیم.
سرمربی تیم ملی وزنه‌برداری در خصوص اعلام اسامی نفرات منتخب این اردو به مسابقات جهانی ۲۰۱۹ تایلند نیز خاطرنشان کرد: اواسط مرداد ماه و همزمان با هفته اول لیگ‌برتر باشگاه‌های کشور، رکوردگیری اردونشینان نیز برگزار خواهد شد و ۱۲ ملی‌پوش برای مسابقات قهرمانی ۲۰۱۹ جهان در تایلند انتخاب می‌شوند.
رقابت‌های قهرمانی ۲۰۱۹بزرگسالان جهان، ۲۷ شهریورماه تا پنجم مهرماه در تایلند برگزار می شود.
عبارات کليدی: محمدحسین برخواه، وزنه‌برداری
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۰۹۶۰
انتشار: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۶:۲۸
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰