علی نعمتی
علی نعمتی
نعمتی: ماندن گل‌محمدی در تمدید قراردادم تأثیر زیادی داشت
علی نعمتی، مدافع تیم فوتبال پدیده شهرخودرو تأکید کرد که ماندن یحیی گل‌محمدی در این تیم، نقش مهمی در تمدید قراردادش داشته است.
علی نعمتی درباره تمدید قراردادش با باشگاه پدیده شهرخودرو گفت: من قراردادی با باشگاه نداشتم و بازیکن آزاد بودم. چند پیشنهاد خیلی خوب هم داشتم، ولی کمی صبر کردم تا بهترین تصمیم را بگیرم. واقعیت این است که ماندن گل‌محمدی در پدیده نقش مهمی در تمدید قراردادم داشت، چون کار کردن با این مربی را دوست دارم.
وی همچنین در مورد عملکرد موفقیت‌آمیزی که در فصل گذشته داشت، تصریح کرد: خدا را شکر که فصل خوبی را پشت سر گذاشتم و خوشبختانه تیم هم نتایج خوبی گرفت. تمام بازیکنان عملکرد خوبی داشتند و توانستیم سهمیه آسیا را به دست بیاوریم. البته تیم ما می‌توانست مقامی بهتر از چهارمی به دست بیاورد، ولی در بعضی از بازی‌ها هم خیلی بدشانس بودیم و امتیازهای حساسی را از دست دادیم.
مدافع تیم فوتبال پدیده شهرخودرو در پایان اظهار داشت: به خاطر نتایج خوبی که فصل گذشته گرفتیم، قطعاً توقعات از تیم ما بالا خواهد بود و کارمان سخت‌تر است. با این حال آقا یحیی و مسئولان باشگاه دنبال بستن یک تیم پرقدرت هستند و تلاش می‌کنیم تا در فصل آینده نتایج بهتری بگیریم.
عبارات کليدی: علی نعمتی، یحیی گل‌محمدی، پدیده خراسان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۰۹۵۸
انتشار: سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۶:۲۱
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰