محمدجواد آذری جهرمی
محمدجواد آذری جهرمی
ضرب‌الاجل وزیر ارتباطات به سازمان تنظیم مقررات و سرویس‌دهندگان خدمات اینترنتی/ در زمینه حق‌الناس⁩ هیچ تعارف و خط قرمزی ندارم
وزیر ارتباطات با دادن فرصت دو هفته‌ای به شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات اینترنتی از آن‌ها خواست مشکلات پاسخگویی خود را حل و فصل کنند.
به گزارش کیوسک‌تایمز، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:
امروز با پشتیبانی مخابرات (۲۰۲۰) و چند سرویس ‌دهنده دیگر تماس گرفتم. کیفیت پاسخ‌گویی اصلا خوب نبود. برخی حتی متوجه نشدند روی خطم اینترنت ندارم. این نوع خدمت و معطل‌کردن زیاد پشت خط شایسته مردم نیست.
دو هفته، فقط دو هفته سازمان تنظیم مقررات و سرویس دهندگان فرصت دارند این وضع را اصلاح کنند، در پایان اگر تغییرات ملموسی مشاهده نشود شخصا به این موضوع بدون هیچ مماشاتی ورود می‌کنم و می‌دانند آن موقع چه می‌شود! نمونه آن‌را درباره‌ی ستاره‌مربع‌ها و کم‌فروشی دیده‌اند که در زمینه حق الناس⁩ هیچ تعارف و خط قرمزی ندارم.
اگر شما مردم عزیز هم در این خصوص شکایتی دارید لطفا با تماس با ۱۹۵ آن‌را مطرح فرمائید تا رسیدگی شود. ممنون.
عبارات کليدی: محمدجواد آذری جهرمی, وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
انتشار يافته: 1    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0
Iran, Islamic Republic of
يکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
سلام آقای وزیر
از زمانی که مخابرات در سال 88 خصوصی شد تا الان مورد بی مهری و بدقولی های زیادی از طرف مدیران و هیئت مدیره قرار گرفته به طوریکه مخابرات آیین نامه استخدامی مصوب خود را اجرا نمی کند و با بهانه های مختلف از اجرای آن طفره رفته و موجب تضییع حقوق کارکنان شاغل و بازنشسته شده است به طوریکه پرسنل بعد از بازنشتگی تازه کمربندها را سفت کرده و ماراتن بالا و پایین رفتن پله های دادگاه را جهت رسیدن به حق و حقوق قانونی از دست رفته خود در طی سالیان گذشته شروع می کنند و شاغلان نیز با پیگیری های انجام شده در طی 10 سال گذشته از طریق انجمن های صنفی به حق و حقوق خود نرسیده و اغلب آن ها انگیزه لازم جهت انجام وظیفه و خدمت رسانی بهتر را ندارند اخیراً هم روال این شده که یک مدیرعامل انتخاب می شود یکسری قولهای خوش و آب و رنگ به کارکنان می دهد و بعد از گذشت چند سال می آید به مجموعه شما و ترفیع می گیرد و همه قولهایش را هم بدون انجام با خود می برد و بعد یکی دیگر می آید چند سال کارکنان را سرگرم می کند و 10 سال به همین منوال می گذرد آقای وزیر آیا بهتر نیست یک فرصت یا ضرب الاجل هم به مخابرات بدهید تا حق و حقوق تضییع شده پرسنل خود را بی کم و کاست رفع نماید آیا این حق الناس نیست؟ (352)
 


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۸۰۵۲۴
انتشار: شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۶:۲۴
منبع: کیوسک‌تایمز
کد توليد: ۸۸۸۸