محمدعلی نجفی
محمدعلی نجفی
در دادسرای جنایی
نجفی: یک نهاد تماس‌هاى مرا شنود مى‌کرد/ بعد از حادثه می‌خواستم خودم را بکشم
محمدعلى نجفى که در پى اعتراف به قتل همسر دوم خود براى انجام بازپرسى به دادسراى امور جنایى تهران منتقل شده است، گفت: این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه‌ات را پرداخت کنم اما مى گفت مى خواهم کارى کنم که از زندگى بیزار شوى.
محمدعلى نجفى شهردار پیشین تهران که در پى اعتراف به قتل همسر دوم خود براى انجام بازپرسى به دادسراى امور جنایى تهران منتقل شده است گفت: مهریه همسرم ١٣٦٢ سکه بود و هر چقدر اصرار مى‌کردم که از یکدیگر جدا شویم، قبول نمى‌کرد.
وی افزود: یک نهاد تماس‌هاى مرا شنود مى‌کرد و در اختیار همسرم قرار مى‌داده است که در این خصوص شکایت کردم، اما این موضوع انگیزه قتل نبوده است.
شهردار پیشین تهران مدعی شد: بعد از این حادثه به سر خاک پدر و پدربزرگم رفتم که خود را بکشم؛ اما زمانى که با خود فکر کردم به این نتیجه رسیدم که قانون راه بهترى است و تصمیم گرفتم که خود را معرفى کنم.
متهم گفت: از وقتى که به عقد من درآمد از اردیبهشت پارسال تا دیروز مسائل ناموسى نبود، اما تهدید ناموسى زیاد مى‌کرد و یکى از اصلى‌ترین مسائل دعواى ما همین موضوع بوده است. هر وقت صحبت از طلاق مى‌کردیم شروع به شکستن وسایل خانه می‌کرد و با کارد حمله می‌نمود.
نجفی افزود: این اواخر گفتم من حاضرم هر چه دارم بدهم تا مهریه‌ات را پرداخت کنم اما مى گفت مى‌خواهم کارى کنم که از زندگى بیزار شوى.
شهردار پیشین تهران گفت: من به قصد کشتن نرفتم و مى خواستم بترسانمش.
عبارات کليدی: قتل, محمدعلی نجفی, میترا استاد
انتشار يافته: 1    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0
Iran, Islamic Republic of
محمدرضا کیانفر
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۴
غلامحسین کرباسچی گفت: برای اصلاحات و نجفی چاه ویل حفرکردند.

آقای کرباسچی،
کلنگ اول چاه ویل را آقای خاتمی زد که ضرورت را درک نکرد به شعار اصلی انتخاباتی‌اش -درود برمخالف من- پشت نمود اصلاحات را به شکست کشانید و مسیر سقوط میهن را هموار ساخت.
سرور گرامی،
تنها راه نجات کشور اتحاد ماست که هم‌صدا جمهوری اسلامی را تشویق به انجام دو فوریت نماییم:
1- مذاکره با آقای ترامپ برای دفع تهدیدات خارجی،
2- به رسمیت شناختن حق آزادی بیان مصوب قانون اساسی جهت حل مشکلات داخلی،
با تشکر از توجه شما، (347)
 


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۸۰۲۹۳
انتشار: چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸
ساعت: ۱۹:۰۹
منبع: ایلنا
کد توليد: ۸۸۸۸