ستار همدانی
ستار همدانی
همدانی: اشتباه محض است اگر مجیدی فصل آینده هم سرمربی استقلال باشد
ستار همدانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: مسئولان باشگاه استقلال برنامه‌ای ندارند تا مشکلات این تیم را برطرف کنند.
ستار همدانی در خصوص پیروزی استقلال مقابل العین در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: تیم استقلال در این دیدار از ساختار خوبی در خط دفاعی و بخش هجومی برخوردار بود و همین موضوع باعث شد تا العین را در خانه‌اش شکست دهد. متاسفانه حواشی و مسائلی که در لیگ هجدهم برای این تیم به وجود آمد باعث حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا شد.
وی ادامه داد: متاسفانه مسئولان برنامه‌ای برای رفع مشکلات استقلال ندارند. تمام تیم‌های آسیا برای حضوری موفق در لیگ قهرمانان دارای یک برنامه واحد و مشخص هستند اما بر عکس در استقلال چنین فاکتوری دیده نمی‌شود.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا بهتر است فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی در این تیم باقی بماند یا خیر، اظهار داشت: فرهاد یک روزی باید کارش را به عنوان سرمربی در استقلال شروع کند و به نظرم این پنج بازی فرصتی بود تا او مشکلات سرمربیگری تیم استقلال را از نزدیک حس کرده و به اندازه پنج سال تجربه کسب کند. اشتباه محض است که او فصل آینده سرمربی استقلال باقی بماند و اگر عاقلانه تصمیم بگیرد می‌تواند در آینده یک مربی بزرگ شود.
 
عبارات کليدی: ستار همدانی، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۸۰۰۷۵
انتشار: سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت: ۱۴:۴۷
منبع: میزان
کد توليد: ۲۰۲۰