رضا کیانیان
رضا کیانیان
پرسش‌های اساسی رضا کیانیان از وزیر نیرو و مدیر شبکه ۳
رضا کیانیان، بازیگر سینما و تلویزیون ایران، با انتشار فیلمی در صفحه اینستاگرام خود، چند پرسش ساده اما اساسی را از وزیر نیرو و مدیر شبکه سه مطرح کرد.
به گزارش کیوسک‌تایمز، رضا کیانیان با انتشار یک پست اینستاگرامی، به بهانه آغاز ساخت یک سد در استان گیلان، از رضا اردکانیان (وزیر نیرو) و علی فروغی (مدیر شبکه سه) خواست تا به پرسش‌های او به عنوان یک شهروند پاسخ دهند.
او نوشت: «سلام آقای اردکانیان. حتما به یاد دارید در خانه سینما از شما در مورد انبوه سدهایی که ساختید سوال کردم و شما هیچ جوابی ندادید. من متخصص سد و آب و محیط زیست نیستم. اما به عنوان یک شهروند و یک هموطن حق دارم دلم برای آینده کشورم و فرزندم بتپد. و در مورد کم آبی کشورم بخوانم و سوال داشته باشم. و شما هم وظیفه دارید جواب من غیر متخصص و متخصین حوزه آب را بدهید. چرا باز هم سد می‌سازید؟ اگر سد سازی مفید بوده، چرا ما به این فلاکت آبی دچار شدیم؟ اگر به کارتان اعتقاد دارید چرا بی خبر و بی سر و صدا سد تازه‌ای را کلنگ می‌زنید ؟ مرداب انزلی دارد می‌میرد. با این سد چه کمکی به احیای این مرداب زیبا و با سخاوت می‌کنید؟ چرا سد سازی را که این قدر به آن علاقه‌مند هستید، به یک گفتمان ملی تبدیل نمی‌کنید؟ مدیریت جوان شبکه ۳ سیما را می‌شناسید؟ ایشان یکی از بهترین مجری‌های تلویزیون را حذف کرد، یک برنامه پر ببیننده را که سال‌ها برایش زحمت کشیده شده بود و پول مردم خرجش شده بود، نابود کرد ،چون دلش می‌خواست.  شما هم سد می‌سازید چون دلتان می‌خواهد؟ یا نه دلایلی ملی دارید؟ من منتظر جواب شما هستم. همچنان که منتظر جواب آن مدیر جوان هم هستم.»
عبارات کليدی: اینستاگرام, بازیگران سینمای ایران, رضا کیانیان, عادل فردوسی پور, برنامه نود, علی فروغی, سد, رضا اردکانیان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: سينما
کد: ۱۷۹۳۷۷
انتشار: پنجشنبه ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت: ۱۷:۳۲
منبع: کیوسک‌تایمز
کد توليد: ۸۸۸۸