زلاتکو کرانچار
زلاتکو کرانچار
زلاتکو کرانچار ماندنی شد
نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال دیروز برگزار شد. در این نشست مهدی تاج گزارشی از نحوه جذب سرمربی جدید تیم ملی ارایه داد.
 روز گذشته جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برگزار شد که در بخشی از این جلسه گزارش کمیته فنی در مورد نحوه عملکرد تیم امید در بازی های مقدماتی المپیک گروه c در تهران ارایه شد اما پیشنهادی از سوی اعضای کمیته فنی در مورد برکناری کرانچار ارایه نشد و اعضای هیات رییسه هم چنین بر حمایت از تیم امید در ادامه بازی ها تاکید کردند. این در حالی است که پیش از این جلسه اعضای کمیته فنی از عملکرد کرانچار در تیم امید گلایه کردند و در مصاحبه با رسانه ها از برکناری کرانچار حرف زدند که یکی از این اعضاء حسین کلانی بود.
گفتنی است کرانچار تا پایان بازی های مقدماتی المپیک ۲۰۲۰ توکیو با فدراسیون فوتبال قرارداد دارد و در صورتی که تیم امید را راهی المپیک کند در این بازی ها نیز روی نیمکت تیم ایران خواهد نشست. فدراسیون فوتبال در صورتی که بخواهد قرارداد کرانچار را یک طرفه فسخ کند باید ۳۵۰ هزار دلار غرامت به به این مربی کروات پرداخت کند. البته این احتمال وجود دارد در روزهای آتی با ادامه حضور کرانچار در تیم امید تغییراتی در کادر فنی صورت گیرد. اینکه دستیاران جدیدی به کادر فنی تیم امید اضافه شوند که این به راحتی امکان پذیر است به این خاطر که هیچ یک از دستیاران کرانچار شرط فسخ قرارداد ندارند.
تیم امید اردوی بعدی خود را خرداد ماه آغاز خواهد کرد. بعد از پایان بازی های لیگ برتر. کرانچار برنامه های آماده سازی تیم امید در ادامه مسیر را به کمیته فنی ارایه داده است. با ادامه حضور کرانچار روی نیمکت تیم ملی امید، مسئولیت نتایج این تیم رسما برعهده مهدی تاج خواهد بود.
عبارات کليدی: زلاتکو کرانچار، تیم ملی امید، انتخابی المپیک 2020
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۹۱۵۲
انتشار: سه شنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۸
ساعت: ۱۵:۲۶
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰