هازارد
هازارد
قطعی شدن پیوستن هازارد به رئال مادرید تا چند روز دیگر
باشگاه رئال مادرید تا چند روز آینده خرید ادن هازارد، هافبک بلژیکی آبی‌پوشان لندنی را نهایی خواهد کرد.
نشریه اسپانیایی «مارکا» اعلام کرد، باشگاه رئال مادرید تا توافق نهایی بر سر جذب ادن هازارد فاصله چندانی ندارد. طبق این گزارش توافق بین دو باشگاه رئال مادرید و چلسی و این هافبک بلژیکی در روزهای پیش رو شکل رسمی به خود خواهد گرفت و ازار پس از رودریگو گوئس و اِدر میلیتائو، سومین خرید رئال مادرید برای فصل آینده خواهد شد.
زین‌الدین زیدان زمانی که ادن هازارد برای تیم فوتبال لیل بازی می‌کرد، او را به فلورنتینو پرس پیشنهاد داده بود، اما رئیس باشگاه رئال مادرید در جواب گفته بود هر موقع که این بازیکن بلژیکی به سطح فوتبالیست‌های برجسته جهان رسید، او را در نظر خواهد گرفت.
هازارد که زیدان علاقه زیادی به او دارد، در حالی در آستانه جدایی از جمع آبی‌پوشان لندنی قرار دارد که کریستین پولیسیچ، هافبک بازیساز دورتموند در پایان فصل جاری به چلسی ملحق می‌شود و به نوعی جای خالی وی را پر خواهد کرد.
هازارد ۲۸ ساله که تا پایان ماه ژوئن ۲۰۲۰ با باشگاه چلسی قرارداد دارد، تا کنون سه پیشنهاد این باشگاه انگلیسی برای تمدید قرارداد را رد کرده، این در حالی است که او پیش از این از علاقه‌اش برای پیوستن به رئال مادرید و بازی زیرنظر زین‌الدین زیدان صحبت کرده بود. گفته می‌شود ادن ازار با قراردادی به ارزش نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو راهی رئال مادرید خواهد شد.
پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد هم در صدر لیست بازیکنان مدنظر زین‌الدین زیدان است، اما مدیران باشگاه رئال مادرید با سرمربی ۴۶ ساله خود هم‌عقیده نیستند. زیزو، پوگبا را بازیکنی فوق‌العاده می‌داند، اما سران باشگاه رئال مادرید نمی‌خواهند ۱۵۰ میلیون یورو بابت جذب این بازیکن هزینه کنند. 
عبارات کليدی: ادن هازارد، چلسی، زئال مادرید
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۹۱۰۸
انتشار: جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸
ساعت: ۱۴:۴۸
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰