امیرحسین فتحی
امیرحسین فتحی
امیرحسین فتحی: رأی محرومیت باقری از سوی ما دائم‌الاجراست
امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال گفت که از غیبت فرهاد مجیدی اطلاعی ندارد و باید در تمرینات حضور داشته باشد.
به گزارش سایت باشگاه استقلال، امیرحسین فتحی در حاشیه جلسه امروز (دوشنبه) هیئت مدیره استقلال در جمع خبرنگاران گفت: چهارمین جلسه هیئت مدیره در سال ۱۳۹۸ بسیار خوب مانند جلسات قبلی برگزار شد و رویکرد اقتصادی داشت، تصمیمات خوبی گرفتیم و مطمئن باشید که هواداران از نتایج این جلسات بهره‌مند خواهند شد.
وی درباره نتایج استقلال در هفته‌های اخیر تصریح کرد: در خصوص مسائل فنی من نباید صحبت کنم و در این باره آقای شفر صحبت می‌کنند. من در باشگاه به‌همراه همکارانم آقایان خطیر، مباشری، دکتر نوروزی و همه کادر باشگاه تمام توان خود را برای نتیجه گرفتن تیم گذاشته‌ایم. در دربی ما تیم بد نبودیم اما روز ما نبود. ما باید برنده دربی می‌شدیم و در نهایت تبعات دربی به دیدار سایپا کشیده شد. با کمک هواداران و اصحاب رسانه تیم به روند خوب خود بازگشته و امیدوارم هواداران حمایت کنند تا روزهای بهتری در استقلال داشته باشیم.
مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا تصمیم جدیدی درباره فرشید باقری اتخاذ شده یا نه، گفت: رأی قبلی لازم‌الاجرا است و ایشان محروم هستند. آقای شفر یک نامه رسمی برای محرومیت ایشان نوشته و نامه دیگری نوشته نشده است. تصمیم باشگاه در خصوص ادامه محرومیت ایشان دائم‌الاجرا است.
وی ادامه داد: هر باشگاهی قوانین خود را دارد و من درباره دیگر باشگاه‌ها صحبت نمی‌کنم. ما نسبت به حرکت ایشان واکنش نشان دادیم و تصمیم خاص دیگری گرفته نشده است.
فتحی در پاسخ به این سؤال که چرا فرهاد مجیدی در تمرینات غیبت دارد، گفت: مجیدی باید در تمرینات حضور داشته باشند و من اطلاعی ندارم. مادربزرگ ایشان به‌رحمت خدا رفته است و با هماهنگی کادر فنی ایشان در مراسم مادربزرگ خود حضور داشتند.
وی در واکنش به حاشیه‌های ایجادشده درباره شادی استقلالی‌ها برابر سپاهان، خاطرنشان کرد: درباره شادی از خود تیم سؤال کنید. از بردن بازی بسیار خوشحال شدم و لذت بردم. اگر اتفاق خاصی افتاده، من بی‌اطلاع هستم.
مدیرعامل استقلال در ادامه درباره بحث تمدید قراردادها، گفت: قرارداد پاتوسی و ایسما تا ۱.۵ سال اعتبار دارد و تا پایان فصل دیگر او بازیکن استقلال است و هیچ منعی وجود ندارد. کمیته نقل و انتقالات تشکیل خواهد شد و بازیکنان مورد نظر به‌زودی اضافه می‌شوند.
فتحی در واکنش به شایعه اختلاف دوباره خطیر و شفر، عنوان کرد: من ندیدم مشکلی میان خطیر و شفر وجود داشته باشد. اگر ما بخواهیم تکذیب کنیم، باید صبح و شب خبر تکذیب کنیم. ما اختلافات سلیقه زیادی داریم و این اختلافات طبیعی است. بین همه اعضای باشگاه اختلاف سلیقه وجود دارد اما مشکلی وجود ندارد و در فوتبال این مسئله طبیعی است. ما کنار شفر هستیم و شفر در خدمت استقلال است تا تیم به اوج برسد.
او همچنین در بخش بعدی صحبت‌های خود درباره تمدید قرارداد دیگر بازیکن‌ها، گفت: قرار شد در کمیته‌ای که به‌عنوان کمیته نقل و انتقالات با محوریت معاون ورزشی باشگاه و با حضور آقای مباشری و دکتر نوروزی تشکیل می‌شود، بررسی شده و قرارداد بازیکنان مورد نظر کادر فنی تمدید می‌شود.
فتحی در ادامه گفت: کمپ استقلال برای پیش‌فصل در ترکیه قطعی شد و تیم در یک جای معتبر در شهر استانبول حضور خواهد داشت.
مدیرعامل استقلال درباره مطالبات بین‌المللی این باشگاه، عنوان کرد: امروز مکاتبه‌ای با باشگاه ترابزون اسپور داشتیم و بابت تیام طلبی نداریم و تنها قسط دوم آقای حسینی باقی مانده است.
فتحی در واکنش به موضوعات پیش‌آمده پیرامون کمیته فنی، عنوان کرد: در کمیته فنی خدمت دوستان هستیم و از عزیزان باشگاه استفاده می‌کنیم. عزیزان کمیته فنی یک عمر برای باشگاه زحمت کشیدند و باشگاه قدردان زحمات آنها است. افرادی هستند که در کمیته حضور ندارند اما به ما کمک می‌کنند. آقایان رجبی و ستار همدانی هفته‌ای بیش از یک ساعت به من مشورت می‌دهند.
مدیرعامل استقلال اضافه کرد: ما قطعاً درباره تمدید قرارداد مانند همه جای دنیا با نظر کادر فنی جلو می‌رویم و نظر شفر اعمال می‌شود.
وی در پایان صحبت‌های خود درباره مشکلات زمین تمرین آبی‌پوشان، گفت: یکی از مصوبات امروز این بود که برای احیای کمپ مرحوم حجازی اقدام می‌کنیم و یک سرمایه‌گذار کمک می‌کند تا ترمیم، مرمت و بازسازی انجام شود. کمپ حجازی برای تیم بزرگسالان غیر قابل استفاده است و به‌زودی گروهی از باشگاه برای این کار مأمور می‌شوند.
عبارات کليدی: امیرحسین فتحی، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۹۰۳۷
انتشار: سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۸
ساعت: ۰۸:۱۱
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰