سیروس دین‌محمدی
سیروس دین‌محمدی
دین‌محمدی: استقلالی‌ها بعد از برد باید سنگین‌تر رفتار می‌کردند
سیروس دین‌محمدی، بازیکن و مربی پیشین تیم فوتبال استقلال تهران گفت: استقلال برد بزرگی را در اصفهان به دست آورد و از بازی این تیم برابر سپاهان لذت بردم.
سیروس دین‌محمدی در مورد پیروزی استقلال برابر سپاهان در اصفهان گفت: استقلال برد بزرگی را در اصفهان به دست آورد، این در حالی است که خیلی‌ها تصور می‌کردند سپاهان برنده این بازی خواهد شد. استقلال طوری بازی کرد که از فوتبال این تیم لذت بردم و کیف کردم.
«بازیکنان استقلال باید در تمام بازی‌ها چنین عملکردی داشته باشند.»، مربی پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان این جمله خاطر نشان کرد: من از عملکرد نورافکن در دیدار مقابل سپاهان لذت بردم. این بازیکن با دوندگی بسیار زیاد نشان داد که هنوز دنبال پیشرفت  است.
وی درباره شانس قهرمانی استقلال و اینکه خیلی‌ها پرسپولیس را مدعی اول قهرمانی می‌دانند، تصریح کرد: روی کاغذ قطعاً پرسپولیس شانس اول قهرمانی است و با ادامه این روند آنها می‌توانند قهرمان شوند. با این حال در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و شما دیدید که تراکتورسازی چگونه مقابل سپیدرود شکست خورد. استقلال هنوز هم می‌تواند به قهرمانی امیدوار باشد و مهم این است که در بازی‌های بعدی بیشترین امتیاز را کسب کند.
دین‌محمدی در مورد خوشحالی استقلالی‌ها بعد از پایان بازی برابر سپاهان و برخی انتقادها که توسط پیشکسوتان استقلال از این رفتار انجام شده است، خاطرنشان کرد: هر فردی نظر خاص خودش را دارد و من معتقدم که استقلالی‌ها بعد از برد باید سنگین‌تر رفتار می‌کردند. آنها بعد از پایان بازی شفر را به آسمان پرتاب کردند. چنین خوشحالی‌هایی معمولاً بعد از قهرمانی انجام می‌شود! البته شاید بازیکنان و کادر فنی بابت باخت در دربی تحت فشار بودند، ولی بهتر بود که بعد از بازی به رختکن می‌رفتند.
عبارات کليدی: سیروس دین‌محمدی، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۸۹۴۶
انتشار: شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸
ساعت: ۱۶:۵۵
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰