مائورو ایکاردی
مائورو ایکاردی
اتلتیکومادرید از خرید ایکاردی منصرف شد
باشگاه اتلتیکومادرید برنامه‌ای برای خرید مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال اینتر ندارد.
 چند رسانه ایتالیایی خبرهایی را منتشر کرده‌اند مبنی بر اینکه اتلتیکومادرید دیگر مائورو ایکاردی را نمی‌خواهد و حالا تنها مشتریان مهاجم آرژانتینی اینتر، ناپولی، یوونتوس، منچستریونایتد و رئال مادرید هستند.
اگرچه ایکاردی بعد از ۶ هفته دوری از تیم، به ترکیب برگشته است، هنوز هم خیلی‌ها پیش‌بینی می‌کنند که او بعد از خلع شدن از کاپیتان تیم و اختلافات داخلی که میان او و چندین بازیکن تیم وجود دارد، در پایان فصل اینتر را ترک خواهد کند.
به تازگی خبرهایی در رسانه‌های اسپانیایی منتشر شده مبنی بر اینکه اتلتیکومادرید با واندا نارا، مدیر برنامه‌های ایکاردی که همسر او نیز هست تماس گرفته تا وضعیت او را برای پیوستن به روخی بلانکو جویا شود. اکنون اما سایت «افی‌سی اینتر نیوز»، سایت «توتومرکاتو وب» و شبکه «اسکای اسپورت ایتالیا» تأکید کرده‌اند که ابراز تمایل اتلتیکومادرید به ایکاردی مربوط به ۲ سال پیش بوده نه امسال.
در حال حاضر تنها تیم‌هایی که واقعاً آماده پیشنهاد دادن به ایکاردی هستند، در داخل سری A بوده و آن دو باشگاه ناپولی و یوونتوس هستند، البته منچستریونایتد  و رئال مادرید هم نیم‌نگاهی به وضعیت ایکاردی دارند و اگر اینتر قبول کند رقم درخواستی‌اش را به حدود ۷۵ میلیون یورو برساند، آماده‌اند با او قرارداد ببندند. این در حالیست که غرامت فسخ قرارداد ایکاردی با اینتر ۱۱۰ میلیون یورو و تنها از سوی تیم‌های غیرایتالیایی برای یک بازه زمانی چند هفته‌ای در ماه‌های ژوئن و جولای قابل پرداخت است.
عبارات کليدی: مائورو ایکاردی، اینترمیلان، اتلتیکومادرید
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۸۷۶۶
انتشار: چهارشنبه ۲۱ فروردين ۱۳۹۸
ساعت: ۱۲:۴۱
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰