مائورو ایکاردی
مائورو ایکاردی
شرط اینتر برای فروش ایکاردی به رئال مادرید
باشگاه اینتر برای واگذاری مهاجم آرژانتینی خود به رئال مادرید شرطی دارد.
آینده مائورو ایکاردی در باشگاه اینتر در حالی در هاله‌ای از ابهام است که این بازیکن آرژانتینی پس از گرفته شدن بازوبند کاپیتانی اینتر از وی در تاریخ ۱۳ فوریه (۲۴ بهمن) تاکنون بنا به دلیل آنچه مصدومیت زانو گفته شد، در هیچ یک از بازی‌ها برای اینتر به میدان نرفته است.
ایکاردی این هفته پس از نشستی که وکیلش با سران باشگاه اینتر داشت، پذیرفت تا به تمرینات نراتزوی بازگردد، اما لوچانو اسپالتی، سرمربی نراتزوری روی نام این بازیکن برای بازی یکشنبه شب مقابل لاتزیو از هفته بیست‌ونهم سری A ایتالیا خط قرمز کشید و بعد از شکست یک بر صفر تیمش در این بازی هم تأکید کرد که کنار گذاشتن مهاجم آرژانتینی از ترکیب اینتر برای این بازی انضباطی بوده است، نه فنی.
نشریه اسپانیایی «دُن بالن» گزارش داد، باشگاه اینتر آماده قطع همکاری با مهاجم گلزن خود است. طبق این گزارش سران باشگاه اینتر در نظر دارند ایکاردی را به رئال مادرید بدهند، اما می‌خواهند که کریم بنزما نیز در این معامله جایی داشته باشد و به نوعی این دو بازیکن معاوضه شوند. ایکاردی پیش از اینکه با سران باشگاه اینتر به مشکل بخورد این فصل در ۲۸ بازی از رقابت‌های مختلف، ۱۵ گل برای نراتزوری به ثمر رسانده بود.
عبارات کليدی: مائورو ایکاردی، اینترمیلان
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۸۳۸۰
انتشار: سه شنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۸
ساعت: ۱۳:۴۷
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰