حسن روحانی
حسن روحانی
در تماس با استانداران غرب و جنوبغرب کشور اعلام شد؛
تاکید رئیس‌جمهور بر اختصاص تمام امکانات دولتی و عمومی برای مدیریت شرایط در استان‌های سیل‌زده
رئیس‌جمهور پس از اخذ گزارش وزیر کشور و تماس تلفنی با استانداران استان‌های غرب و جنوب کشور بر اختصاص تمام امکانات و تجهیزات دولتی و عمومی برای مدیریت نهایی سیلاب‌ها و تا اطمینان کامل از سلامت مردم در نقاط مختلف کشور تاکید کرد.
حجت‌‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه دیروز و در گفت‌وگویی تلفنی با وزیر کشور و نیز تماس تلفنی با استانداران استان‌های غرب و جنوب کشور، آخرین گزارش‌ها از بارش‌ها، آب‌گرفتگی و وقوع سیلاب در استان‌های مختلف را بررسی کرد.
وی پس از اخذ گزارش وزیر کشور و استانداران استان‌های غرب و جنوب کشور؛ از تلاش استانداران و فرمانداران سراسر کشور به عنوان رؤسای ستادهای مدیریت بحران و همچنین سایر دستگاه‌های اجرایی شامل نیروهای امدادی، سپاه، ارتش، بسیج، نیروی انتظامی و تشکل‌های جهادی و مردمی که با هماهنگی مشغول خدمت شبانه روزی به هموطنان هستند، تقدیر کرد.
رئیس‌‌جمهور در این گفت‌وگوهای تلفنی همچنین بکارگیری همه ظرفیت‌های فنی و رسانه‌ای را برای اطلاع رسانی دقیق و بهنگام درخصوص کانون‌های بارش و نقاط احتمالی آبگرفتگی و سیلاب، به ویژه در نقاط پایین دست سدها و حاشیه رودخانه‌ها را ضروری دانست
عبارات کليدی: حسن روحانی, سیل, گلستان, شیراز, مازندران, لرستان, استانداران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۷۸۳۵۱
انتشار: دوشنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۸
ساعت: ۱۵:۲۸
منبع: ایلنا
کد توليد: ۸۸۸۸