ماریو بودیمیر
ماریو بودیمیر
ماریو بودیمیر و ابهام در تجربه اولین دربی
ماریو بودیمیر حداقل یک جلسه تمرینی را از دست داده و شاید با این شرایط در دربی تهران نیمکت نشین باشد.
سرخپوشان پایتخت روز دهم فروردین ماه به مصاف استقلال خواهند رفت. باتوجه به نزدیکی دو تیم در جدول، این بازی دیداری سرنوشت ساز برای هر دو تیم محسوب می‌شود و تیم برنده به نوعی گام بلندی در راستای قهرمانی برخواهد داشت. استقلال با خارجی هایی چون ایسما و پاتوسی تیمی قدرتمند به حساب می‌آید و پرسپولیس نیز امیدوار به درخشش بشار رسن و ماریو بودیمیر است اما مهاجم کروات سرخ ها شرایط متفاوتی نسبت به خارجی های استقلال دارد.
بودیمیر که برای تعطیلات به کرواسی سفر کرده بود، در اولین جلسه تمرینی سال جدید غیبت داشت و مشخص نیست در تمرین امروز حضور پیدا میکند یا خیر؟ این موضوع البته با هماهنگی کادرفنی رخ داده اما شاید تفکرات کادرفنی سرخ ها که تمرین محور است، باعث شود بودیمیر دربی تهران را از روی نیمکت آغاز کند.
او در این چند بازی مهره قابل اتکایی نشان داده و ثابت کرده با وجود قد و قامت بلند، بازیکن تکنیکی با دریبل های ریز است که البته در ضربات آخر کم دقت عمل می‌کند. در صورتی که ماریو نیمکت نشین شود، شاید برانکو ترابی را در خط حمله کنار علیپور قرار دهد.
در تاریخ دربی خارجی های پرسپولیس چهره درخشان دربی تهران بوده اند و این بار هم پرسپولیسی ها انتظار دارند بودیمیر و رسن در مهم ترین بازی فصل، برای تیمشان بدرخشند.

 
عبارات کليدی: ماریو بودیمیر، پرسپولیس، پرسپولیس تهران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۸۱۴۲
انتشار: يکشنبه ۴ فروردين ۱۳۹۸
ساعت: ۱۶:۱۸
منبع: ورزش۳
کد توليد: ۲۰۲۰