ایکاردی
ایکاردی
اینتر قیمت ایکاردی را به رئال مادرید اعلام کرد
باشگاه اینتر روی مهاجم آرژانتینی خود قیمت‌گذاری کرده است.
 نشریه اسپانیایی «آس» گزارش داد نمایندگان باشگاه رئال مادرید هفته گذشته ملاقاتی با مدیران باشگاه اینتر داشته‌اند و در این نشست متوجه شده‌اند که می‌توانند این مهاجم آرژانتینی را در ازای رقمی کمتر از رقم بند فسخ ۱۱۰ میلیون یورویی‌اش به خدمت بگیرند. بر اساس این گزارش، باشگاه اینتر به اطلاع رئال مادرید رسانده که در ازای ۸۰ میلیون یورو می‌توانند این مهاجم گلزن را به خدمت بگیرند.
مدیران باشگاه رئال مادرید با بازگشت زین‌الدین زیدان به روی نیمکت این تیم یه دنبال تقویت خود در پست‌های مختلف هستند و یکی از نیازهای اصلی آنها که با جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم کاملاً مشهود است، جذب یک مهاجم نوک و گلزن است و ایکاردی ۲۶ ساله ویژگی‌های مدنظر آنها را دارد. رئالی‌ها آماده این هستند تا از اختلاف به وجود آمده بین مدیران باشگاه اینتر و این مهاجم آرژانتینی نهایت استفاده را ببرند.
ایکاردی که این فصل در ۲۸ بازی ۱۵ گل برای اینتر به ثمر رسانده، پس از اینکه در تاریخ ۱۳ فوریه (۲۴ بهمن) بازوبند کاپیتانی نراتزوری از وی گرفته شد، دیگر برای این تیم به میدان نرفته و شایعات زیادی در خصوص آینده حرفه‌ای وی شنیده می‌شود. 
عبارات کليدی: مائورو ایکاردی، اینترمیلان، رئال مادرید
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۷۹۶۸
انتشار: دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷
ساعت: ۱۶:۵۶
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰