سیروس دین‌محمدی
سیروس دین‌محمدی
سیروس دین‌محمدی: استقلال باید بیشتر از همیشه به قهرمانی امیدوار باشد
سیروس دین‌محمدی، پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که این تیم باید بیشتر از همیشه به قهرمانی در لیگ برتر امیدوار باشد.
سیروس دین‌محمدی درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: استقلال نسبت به بازی مقابل الدحیل در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بهتری داشت. بازیکنان در قطر اشتباهاتی مرتکب شدند، اما لیگ قهرمانان آسیا با لیگ برتر خیلی فرق می‌کند. استقلال مقابل نفت مثل لیگ برتر بازی کرد، نه آسیا.
وی با بیان اینکه استقلال در نیمه اول بهتر از نیمه دوم بود، گفت: برخی بازیکنان که مدت زیادی بازی نکرده یا مصدوم بودند، در نیمه دوم افت کردند. بازیکنانی چون خسرو حیدری و علی کریمی مدت زیادی بود که به میدان نرفته بودند. استقلال موقعیت‌هایی هم داشت که از آنها استفاده نکرد. نفت مسجدسلیمان هم در نیمه دوم بازی خوبی ارائه کرد و در ضدحملات خطرناک بود.
پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد عملکرد ضعیف آبی‌پوشان در نیمه دوم تصریح کرد: پس از شکست مقابل الدحیل، طبیعی است که اعتماد به نفس تیم پایین بیاید. بازیکنان هم می‌ترسیدند با تساوی یا شکست، با صدر جدول فاصله بگیرند و همین نتیجه یک بر صفر می‌توانست سه امتیاز را برای آنها به ارمغان بیاورد. فکر می‌کنم پیروزی با همین نتیجه یک بر صفر هم خوب بود.
دین‌محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می‌تواند به قهرمانی لیگ برتر برسد یا خیر، خاطرنشان کرد: استقلال با پرسپولیس دو امتیاز فاصله دارد و اگر سپاهان هم در دیدار معوقه خود پیروز شود، با استقلال چهار امتیاز فاصله می‌گیرد. چهار امتیاز فاصله زیادی نیست و استقلال با بازیکنان باکیفیتی که دارد، باید بیشتر از همیشه برای رسیدن به قهرمانی امیدوار باشد.
وی در خصوص دیدار روز سه‌شنبه استقلال مقابل العین و ادامه کار شاگردان شفر در لیگ قهرمانان آسیا گفت: العین تیمی بین‌المللی و بسیار قدرتمند است. استقلال بازی اول را از دست داد، اما نباید دیدار برابر العین را از دست بدهد. بازیکنان هم می‌دانند اگر سه امتیاز این بازی را از دست بدهند، از جدول خارج می‌شوند و دیدارها سخت‌تر خواهد شد. اگر بازیکنان تمرکز بیشتری داشته باشند، می‌توانند العین را در تهران شکست دهند.
عبارات کليدی: سیروس دین‌محمدی، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۷۶۶۵
انتشار: شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۷
ساعت: ۱۱:۴۷
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰