سیدمحمد بطحایی
سیدمحمد بطحایی
واکنش بطحایی به اعتراض معلمان/ مطالبات تا پایان سال پرداخت می‌شود
وزیر آموزش و پرورش با بیان این که من نسبت به چالش‌های ایجاد شده برای معلمان مدارس حمایتی بی‌تفاوت نیستم، گفت که مطالبات یک ساله معلمان حق التدریس تا پایان امسال پرداخت می‌شود.
سیدمحمد بطحایی با بیان این که پرداخت مطالبات فرهنگیان از جمله اقدامات در دستور کار وزارت آموزش و پرورش است، اظهار کرد: مراحل اداری پرداخت مطالبات فرهنگیان انجام و حدود دو هفته پیش اعتبار تخصیص یافته شده به خزانه کشور واریز شده است.
وی افزود:‌ امیدواریم تا آخر سال بخشی از مطالبات فرهنگیان از محل اعتبارات تخصیص یافته شده پرداخت شود.
وزیر آموزش و پرورش با بیان این که‌ ۷۱۰ میلیارد تومان اعتبار برای پردخت مطالبات فرهنگیان تخصیص داده شده است، گفت:‌ مطالبات یک ساله معلمان حق التدریس تا پایان امسال پرداخت می‌شود.
بطحایی در ادامه با اشاره به این که خوشبختانه سازمان اداری استخدامی کاملا با وزارت آموزش و پرورش و نیازها همسو است،‌ تصریح کرد: تمام اعدا و رقم‌های اعلام شده در رابطه با تعداد نیروهای مورد نیاز آموزش و پرورش از سوی سازمان استخدامی کشور تأیید شده است.
این مسئول در پایان سخنان خود خطاب به اعتراض برخی معلمان خاطرنشان کرد: من نسبت به چالش‌های ایجاد شده برای برخی از فرهنگیان مدارس حمایتی احساس مسئولیت کرده و بی‌تفاوت نیستم.
عبارات کليدی: سیدمحمد بطحایی, وزارت آموزش و پرورش
انتشار يافته: 2    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0
Iran, Islamic Republic of
احمد
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
مگه پول مهدکودک وهزینه ازدواج فرزند مطالبه نیست هزینه مهدکودک ازسال 86مونده ارزش پول ان زمان والان چقدرتفاوت داره اگه ما بانک بودیم جریمه تاخیرش روهم بایدبگیریم (310)
 
Iran, Islamic Republic of
پنجشنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
به وزیر بگید دروغ دیگه بسه شما وامثا ل شما مشکلی ندارید .ما باید مثل گدا برای شما کار کنیم. هفت ماه کار کردم ریالی به من وامثال من ندادید.بازنشسته هستم اگه مجبور نبودم این کار نمی کردم که تو و اون نوبخت هیچی ندار اینقدر دروغ بگید.طلبکارا ابرو ما را را بردند (329)
 


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۷۷۵۹۳
انتشار: سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷
ساعت: ۲۰:۴۹
منبع: ایسنا
کد توليد: ۸۸۸۸