علیرضا جهانبخش
علیرضا جهانبخش
علیرضا جهانبخش: فعلاً به فینال و قهرمانی فکر نمی‌کنیم/ ژاپن حریف سنتی ماست
علیرضا جهانبخش، وینگر تیم ملی فوتبال کشورمان گفت که اعضای این تیم هنوز به فینال و قهرمانی مسابقات جام ملت‌های آسیا فکر نمی‌کنند.
علیرضا جهانبخش درباره برتری ۳ بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل چین در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا اظهار داشت: خدا را شکر بازی خیلی خوبی انجام دادیم. به‌خلاف بازی قبلی که اول بازی سورپرایز شدیم و به حریف پنالتی دادیم، در این مسابقه از ابتدا محکم کار کردیم و دو گل زدیم که مسیر را برای ما محکم کرد. خدا را شکر در نیمه دوم بازی را کنترل کردیم و با زدن گل سوم، پیروز شدیم.
وی درباره بالا رفتن انتظارات از تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: این نشان می‌دهد که تیم ما چقدر قدرت دارد. خدا را شکر در این سال‌ها که کنار این بازیکنان بازی می‌کنم، یک تیم شدیم و بازی به بازی تلاش کردیم این اتحاد تیمی را افزایش دهیم. می‌دانیم انتظارات خیلی بالاست. در سال‌هایی که در تیم ملی بوده‌ام، تیم این‌قدر اعتمادبه‌نفس نداشته و مردم هم این‌قدر نسبت به تیم ملی اطمینان نداشته‌اند. باید به مصاف ژاپن برویم که این تیم حریف سنتی ماست و بازی بسیار سختی مقابل این تیم داریم.
بازیکن تیم ملی کشورمان در پاسخ به این پرسش که عدم رویارویی ملی‌پوشان ایران با ژاپن و عدم شناخت کافی از این تیم چقدر می‌تواند در این مسابقه تأثیرگذار باشد، خاطرنشان کرد: این عامل می‌تواند تأثیرگذار باشد. ما همیشه درباره بازی‌های دوستانه صحبت کردیم، با این حال زمان زیادی نداریم و سه روز دیگر باید با ژاپن بازی کنیم. تلاش می‌کنیم خیلی زود ریکاوری و بازی‌های ژاپن را تماشا کنیم تا موفق باشیم.
جهانبخش درباره اینکه هر تیمی توانسته چین را در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا شکست دهد، به قهرمانی مسابقات رسیده است، گفت: نمی‌توان این‌گونه پیش‌بینی کرد و در فوتبال همیشه سورپرایز وجود دارد. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و فعلاً به فینال و قهرمانی فکر نمی‌کنیم. خدا را شکر تاکنون شرمنده مردم نشده‌ایم.
عبارات کليدی: علیرضا جهانبخش، تیم ملی ایران، جام ملت‌های آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۶۹۳۶
انتشار: جمعه ۵ بهمن ۱۳۹۷
ساعت: ۰۹:۵۳
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰