مهدی تارتار
مهدی تارتار
مهدی تارتار: در نقل و انتقالات به اهداف‌مان نرسیدیم
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت که کادر فنی این تیم در فصل نقل و انتقالات، به اهدافش نرسیده است.
مهدی تارتار در گفت‌وگو با روابط عمومی باشگاه پارس جنوبی، درباره شرایط تیمش در اردوی کیش اظهار داشت: با توجه به آب و هوای خوب جزیره کیش، تصمیم گرفتیم اردوی خود را اینجا برگزار کنیم. از نظر هزینه، اقامت در کیش به مراتب بهتر از اردوهای خارجی است. تنها ایرادی که می‌شود از اینجا گرفت، کیفیت زمین است. البته خیلی شرایط بدی ندارد، اما مسئولان این جزیره باید به حال زمین چمن فکری اساسی کنند تا استقبال بیشتری شود. وقتی ما در کشور خودمان چنین آب و هوایی داریم، چرا باید اردوی خارجی برگزار کنیم؟ امیدوارم سال بعد وضعیت زمین بهتر شود.
وی درباره نقل وانتقالات تیم پارس جنوبی جم گفت: ما تا اینجا به چیزی که در نقل وانتقالات می‌خواستیم نرسیدیم، اما بازیکنانی که اضافه شدند، نفرات خوب و باکیفیتی هستند که می‌توانند به تیم در نیم فصل دوم کمک کنند. امیدوارم دربازی های تدارکاتی به هماهنگی لازم برسیم تا در نیم‌فصل دوم با شرایط خوبی حضور پیدا کنیم.
سرمربی پارس جنوبی با اشاره به روحیه بالای بازیکنانش در اردوی کیش تصریح کرد: ما سعی کردیم با توجه به تعطیلی لیگ برتر، تمریناتی را برای بازیکنان طراحی کنیم که شادابی را به بچه‌ها منتقل کند. خوشبختانه کادرفنی ما تمرینات خوبی را طراحی کردند و شما می‌بینید که بازیکنان روحیه بسیار خوبی دارند.
تارتار درباره وضعیت «مونگ بت آلاسان»، مهاجم کامرونی که در تمرینات پارس حضور دارد، خاطرنشان کرد: این بازیکن را یکی از همکاران معرفی کرد. داریوش یزدی که در نیم‌فصل اول در لیگ برتر فعالیت می‌کرد، از آلاسان خیلی تعریف کرد و می‌خواهیم او را بیشتر ببینیم. او بازیکن ناشناخته‌ای است که هزینه خاصی هم برای ما ندارد. همسر این مهاجم کامرونی، ایرانی است. آلاسان الان در اردو حضور دارد تا او را بیشتر ببینیم. اگر بخواهیم این مهاجم را جذب کنیم، قراردادش ریالی امضا می‌شود.
سرمربی پارس جنوبی جم تصریح کرد: از همه هواداران خوب‌مان بابت حمایت‌های آنها و زحماتی که در نیم‌فصل اول کشیدند، تشکر کنم. امیدوارم در نیم‌فصل دوم هم مانند سه سال گذشته، یار و یاور ما باشند. منتظریم آغاز نیم‌فصل دوم لیگ برتر هستیم تا به شهر خودمان، شهر جم برویم و هواداران را از نزدیک ببینیم.
عبارات کليدی: مهدی تارتار، پارس جنوبی جم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۶۷۶۱
انتشار: جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷
ساعت: ۱۴:۱۳
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰