مهدی طارمی
مهدی طارمی
داستان طارمی و باشگاه قطری همچنان ادامه دارد
مهدی طارمی بعد از درخشش در دو بازی اول تیم‌ملی ایران در جام ملت‌های آسیا ممکن است دوباره به جمع بازیکنان باشگاه الغرافه قطر اضافه شود.
مدیران باشگاه الغرافه قطر قصد داشتند در همین پنجره نقل و انتقالاتی از خیر مهدی طارمی بگذرند و این بازیکن را به تیم های دیگری بفرستند یا حتی به دنبال آن بودند تا رضایتنامه مهاجم ملی پوش کشورمان را صادر کرده و در خروجی را به او نشان بدهند اما درخشش مهدی در جام ملت های اروپا و به نمایش درآوردن بخش دیگری از توانایی هایش در زمان حمله باعث ایجاد تغییراتی در نوع دیدگاه مدیران باشگاه الغرافه شد. آنها اعتقاد داشتند مهدی به همراه ۳ بازیکن خارجی دیگر از جمله اسنایدر نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند و البته انتقادات شدیدی که از این بازیکن صورت می گرفت، این حاشیه ها را قوت می بخشید. بعد هم بحث بازگشت طارمی به لیگ ایران و باشگاه پرسپولیس پیش آمد که ماجرا را به صورت کامل می دانید. به هر حال وضعیت خوب و شرایط فنی فوق العاده ای که طارمی در جام ملت های آسیا بروز داد، باعث شد قطری ها به نوعی از فروش سریع این بازیکن یا کنار گذاشتن او با عجله، خودداری کنند.
آنها در پی این موضوع هستند تا مهدی را در بهترین حالت ممکن حفظ کرده  و به لیگ کشورشان برگردانند تا از مهاجمی در این سطح، استفاده های فنی بهتری ببرند. نقشی که کارلوس کی روش با تدابیر خود برای طارمی ترسیم کرده، باعث شده این مهاجم سرعتی و تکنیکی مدام در حال حمله باشد و همیشه در موقعیت های گلزنی قرار بگیرد. از این رو، مدل فوتبالش بیشتر از زمانی که برای الغرافه توپ می زند، به چشم می آید. طارمی با این شرایط، باز هم می تواند در جمع زردپوشان دوحه بماند و یک لژیونر باشد زیرا از این به بعد، قطری ها او را ساده از دست نمی دهند. شاید طارمی پیش خودش فکر می کرد در جام ملت ها درخشش دو چندانی داشته باشد و برای خود مشتریانی از کشورهای دیگر به خصوص آلمان جور کند اما با توجه به شرایط اخیر، بسیار بعید به نظر می رسد چنین اتفاقی رخ بدهد. خبر رسیده که ظاهرا قطری ها چند بار برای طارمی ایمیل فرستاده اند که طارمی باید پس از جام ملت ها به تمرینات برگردد و کارش را با این باشگاه ادامه بدهد.
عبارات کليدی: مهدی طارمی، الغرافه قطر، لیگ ستارگان قطر
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۶۷۱۹
انتشار: چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
ساعت: ۱۲:۴۰
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰