حسین ماهینی
حسین ماهینی
حسین ماهینی: از دیدن تمرینات بایرن مونیخ کِیف کردیم
حسین ماهینی در حاشیه اردوی پرسپولیسی‌ها در کشور قطر از این گفت که تمامی بازیکنان باید به مهاجم کروات جدید کمک کنند.
حسین ماهینی کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس تصورش این است که سرخپوشان در نیم فصل دوم، به عنوان یک مدعی واقعی وارد رقابت ها می شوند و هم در جام حذفی و هم در لیگ برتر، فقط به قهرمانی فکر می کنند. این بازیکن که همراه سرخپوشان در اردوی قطر به سر می برد، در گفت و گوی کوتاهی حرف های جالبی به زبان آورد که می خوانید:

*وضعیت تیم‌تان چطور پیش می رود؟
تمرینات خیلی خوب و موثری را دنبال می کنیم. این اردو با استانداردهای بالایی برای پرسپولیس در حال برگزاری است و هتل، شرایط تمرینی و زمین چمن در کنار سالن بدنسازی حرفه ای در اختیار داریم. با این سطح از تمرینات، می توانیم به عنوان مدعی اول کسب عنوان قهرمانی به لیگ برتر برگردیم.

*وضعیت خودت چطور است؟
من درد کمتری نسبت به شروع تمرینات بدنسازی دارم اما همچنان باید کار اختصاصی را دنبال کنم. فعلا تمرینات بالاتنه با استفاده از کش و وزنه را دنبال می کنم و پیاده روی طولانی، دوچرخه سواری، ترامبولین و آب درمانی را در دستورکارم دارم. وزنم اضافه نشده و مشکلی در راه آماده سازی نمی بینم. همان طور که اعضای کادرپزشکی عنوان کردند، امیدوارم از فروردین ماه به بازی های پرسپولیس اضافه شوم.

*سایر بازیکنان شرایط بدنی و فنی خوبی دارند؟
بعد از ماجراهای زیادی که در نیم فصل اول داشتیم و تقریبا در هر هفته، یکی، دو بازیکن مان مصدوم می شدند، حالا و در زمان تعطیلی تمرینات، وضعیت همه خوب شده و بازیکنان در حال بدنسازی هستند. انگیزه و روحیه همه بچه ها عالی است و من و سیدجلال هم به عنوان کاپیتان های تیم تلاش می کنیم تا نکات لازم را به آنها بگوییم و روحیه شان را بالا نگه داریم.

*یک بازیکن جدید کروات به نام ماریو بودیمیر به تمرینات تان اضافه شده. وضعیت این بازیکن را چطور می بینی؟
بودیمیر کارنامه قابل قبولی دارد و در تیم هایی که بازی کرده، شرایط تحسین برانگیزی داشته است. او در کنار ما تمرین می کند و سعی می کنیم جو دوستانه ای برایش بسازیم تا احساس غربت نداشته باشد. باید همه ما به بودیمیر کمک کنیم تا با قدرت و آمادگی ذهنی و فنی بالا به بازی های مان اضافه شود و به پرسپولیس در راه کسب نتایج بهتر، کمک کند. فکر می کنم این بازیکن هم اگر با پرسپولیس به توافق برسد، بتواند مهره موثری برای مان باشد چون قد و قواره مناسبی دارد.

*دیداری ها با بایرن مونیخی ها داشتی!
بله من یکی از طرفداران پر و پا قرص بایرن مونیخ هستم که چون تمرینات اختصاصی انجام می دهم، یک روز در سالن بدنسازی توانستم در کنار بازیکنان این تیم کار تمرینی داشته باشم. به همین خاطر از دیدار با آنها خوشحالم. بایرن مونیخی ها تمرینات بسیار حرفه ای داشتند و ما از دیدن این تمرینات کیف کردیم چون می تواند برای همه مان درس باشد.

*جام ملت های آسیا را دنبال می کنی؟
هتل محل اقامت مان حق پخش بازی ها را ندارد و به همین علت از طریق موبایل، دیدارها را تماشا می کنیم. به نظرم بازی ها از دور سوم مرحله گروهی سخت تر شده با این حال برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم به هدفش در این تورنمنت برسد.
عبارات کليدی: حسین ماهینی، پرسپولیس، پرسپولیس تهران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۶۷۱۴
انتشار: چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷
ساعت: ۱۱:۳۶
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰