کارلوس کی‌روش-هانگ‌سئو پارک
کارلوس کی‌روش-هانگ‌سئو پارک
پشت پرده درگیری لفظی کی‌روش و سرمربی ویتنام
یک رسانه ویتنامی دلیل درگیری لفظی سرمربیان تیم‌های ملی فوتبال ایران و ویتنام را اعلام کرد.
در جریان بازی روز گذشته (شنبه) تیم‌ ملی فوتبال کشورمان مقابل ویتنام در دور دوم از مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ که با برتری ۲ بر صفر ایران پایان یافت، کارلوس کی‌روش در صحنه‌ای در کنار خط درگیری لفظی با هانگ‌سئو پارک، سرمربی ۶۰ ساله تیم ملی فوتبال ویتنام پیدا کرد.
سایت «دان وی‌یت» ویتنام در خصوص علت این درگیری نوشت: کی‌روش و هانگ‌سئو پارک پیش از آغاز بازی با روی خوش با یکدیگر خوش‌وبش کردند، اما اوضاع در ادامه به خوبی برای قهرمان آسیای جنوب شرقی پیش نرفت. کی‌روش با دقت تیم ملی فوتبال ویتنام و انگوین کوانگ های، خطرناک‌ترین بازیکن این تیم را مورد مطالعه قرار داده بود، به طوری که بازیکنان ایران به طور ویژه این هافبک ویتنام را زیرنظر داشتند. همین موضوع باعث شد کوانگ های در ۳۰ دقیقه ابتدایی اشتباهات زیادی کند و این اتفاق عصبانیت شدید سرمربی ویتنام را در پی داشت.
این سایت مطلب خود را اینگونه ادامه می‌دهد: پس از خطای اشکان دژاگه روی کوانگ های، سرمربی ۶۰ ساله ویتنام واکنش تندی از خود نشان داد و در دفاع از بازیکنش از داور خواست که نسبت به خطای بازیکن ایران واکنش نشان دهد که کارلوس کی‌روش هم بلافاصله به سمت «پارک» رفت و کنترل خود را از دست داد و سر این سرمربی کره‌ای فریاد زد. در ادامه داور مداخله کرد تا درگیری بین این دو مربی باید نگیرد.»
عبارات کليدی: کارلوس کی‌روش، پارک هانگ سئو، تیم ملی ایران، تیم‌ ملی ویتنام، جام ملت‌های آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۶۶۵۰
انتشار: يکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷
ساعت: ۱۴:۲۲
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰