مهدی تارتار
مهدی تارتار
مهدی تارتار: تیم ثروتمندی نیستیم و رؤیاپردازی نمی‌کنیم
مهدی تارتار، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: ما تیم ثروتمندی نیستیم و رؤیاپردازی نمی‌کنیم، اما تلاش‌مان این است که بهترین جایگاه را در پایان مسابقات لیگ برتر به دست بیاوریم.
مهدی تارتار در مورد آخرین وضعیت تیمش گفت: ما تمرینات را طبق برنامه جلو می‌بریم و قرار است در هفته پیش رو هم اردویی در جزیره کیش داشته باشیم که در آنجا نیز بازی دوستانه انجام خواهیم داد. کارهای ما طبق برنامه‌ریزی قبلی جلو می‌رود و خودمان را آماده نیم‌فصل دوم می‌کنیم.
وی در خصوص آخرین وضعیت تیمش در فصل نقل‌وانتقالات تأکید کرد: محسن بنگر و شادکام از تیم ما جدا شدند، همین‌طور امیر میربزرگی. تا الان هم فقط کیوان امرایی را جذب کردیم. طبیعتاً باید چهار پنج بازیکن دیگر هم بگیریم. ما کمبود بازیکن داریم و این در حالی است که چند بازیکن ما از تیم‌های دیگر هم پیشنهاد دارند. ما دوست داریم که همه بازیکنان‌مان بمانند و چند بازیکن جدید هم بگیریم.
 سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم همچنین خاطر نشان کرد: گرفتن بازیکن برای ما آسان نیست و پتانسیل مالی خیلی از تیم‌ها را نداریم. ترجیح می‌دهیم دنبال بازیکن‌هایی باشیم که آزاد هستند، اگر هم بحث معاوضه بازیکن مطرح باشد، تلاش می‌کنیم طوری بازیکن بگیریم که از این موقعیت بهترین استفاده را ببریم.
عبارات کليدی: مهدی تارتار، پارس جنوبی جم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۶۵۹۹
انتشار: جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷
ساعت: ۱۶:۱۲
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰