تیم‌ ملی ویتنام
تیم‌ ملی ویتنام
امید ویتنامی‌ها به اتفاقات غیرمنتظره فوتبالی در دیدار با ایران
بنا بر اذعان یک رسانه ورزشی ویتنام تیم ملی این کشور در بازی دوم جام ملت‌های آسیا برابر ایران چشم به اتفاق غیرمنتظره فوتبالی دارد.
تیم‌های ملی فوتبال ایران و ویتنام از ساعت ۱۴:۳۰ فردا (شنبه - ۲۲ دی ماه) در دور دوم بازی‌های گروه D جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در شهر ابوظبی به مصاف هم می‌روند.
سایت ورزشی دتائو ویتنام درباره این بازی نوشت: این پرسش را مطرح می‌کنیم که چه امید و شانسی برای اژدهای طلایی (لقب تیم ملی فوتبال ویتنام) در بازی با ایران وجود دارد. فوتبال یک ورزش غیرمنتظره است و تا زمانی که به دقیقه ۹۰ نرسیم هر نتیجه‌ای می‌تواند رقم بخورد. این اتفاق در بازی اخیر ویتنام برابر عراق رخ داد و با وجود نمایش عالی و برتری در پایان نتیجه‌ای کسب نکردیم و حریف پیروز شد. این نتیجه ناامید کننده منجر به تضعیف جایگاه پارک هانگ سئو و شاگردانش شد زیرا برای صعود در بازی بعدی باید با قدرت شماره یک آسیا یعنی ایران مواجه شوند. تیمی که نامزد اصلی قهرمانی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ محسوب می‌شود و در نخستین بازی خود با نتیجه ۵ بر صفر برابر یمن به پیروزی رسید.
این رسانه ویتنامی با امید به اتفاق‌های غیرمنتظره فوتبال می‌نویسد: فوتبال یک بازی ۹۰ دقیقه‌ای است و در دور نخست جام ملت‌های آسیا شاهد نتایج غیرمنتظره‌ای بودیم. استرالیا به اردن باخت و ژاپن مبارزه سختی با ترکمنستان داشت. بدین‌خاطر ویتنام هم توانمندی کافی برای خلق شگفتی و اتفاق غیرمنتظره برابر ایران را دارد! تیم ملی فوتبال ایران در صدر رنکینگ آسیا قرار داد و همواره به جام جهانی صعود می‌کند. ایران تنها تیمی در قاره آسیا است که ۳ بار متوالی قهرمان جام ملت‌های آسیا شد. آخرین قهرمانی آنها ۴۳ ساله پیش حاصل شد و بسیار مصمم هستند تا در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به جام قهرمانی دست یابند. بیشتر بازیکنان ترکیب فعلی ایران در لیگ‌های اروپایی بازی می‌کنند و مطرح‌ترین آنها علیرضا جهانبخش از تیم برایتون انگلیس است.
عبارات کليدی: تیم ملی ایران، تیم‌ ملی ویتنام، جام ملت‌های آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۶۵۹۰
انتشار: جمعه ۲۱ دی ۱۳۹۷
ساعت: ۱۲:۳۰
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰