وینفرد شفر
وینفرد شفر
ژاپن شانس اصلی قهرمانی از نگاه شفر
سرمربی استقلال به ستایش از تیم ملی فوتبال ژاپن پرداخت و از سامورایی‌ها به عنوان شانس اصلی قهرمان در جام ملت‌ها یاد کرد.
به گزارش البیان، تا آغاز جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ امارات تنها سه روز دیگر باقی مانده است.
شفر، سرمربی آلمانی استقلال در گفت‌وگویی که با سایت البیان امارات داشت از ژاپن به عنوان شانس اصلی قهرمانی در جام ملت‌های آسیا سخن به میان آورد.
او گفت: مدت‌هاست که تیم ملی فوتبال ژاپن را دنبال می‌کنم. این تیم از بهترین‌های فوتبال آسیا است. ژاپن اگر در جام جهانی به بلژیک نمی‌خورد می‌توانست به مراحل بالاتر صعود کند. این تیم بازیکنان زیادی در لیگ‌های اروپایی دارد و سال‌هاست که در یک سطح بازی می‌کند. ژاپن همواره از بهترین و قوی‌ترین تیم‌های آسیایی بوده و شانس اصلی قهرمانی در جام ملت‌های است.
سرمربی آبی پوشان ادامه داد: به خاطر تجربه مربیگری در استقلال فرصت این را داشته‌ام که تیم‌های ژاپنی در لیگ قهرمانان آسیا را دنبال کنم. تیم‌های ژاپنی سبک خوبی دارند و سریع بازی می‌کنند. قهرمانی کاشیما در لیگ قهرمانان آسیا تصادفی نبود بلکه نتیجه تلاش و پیشرفت فوتبال ژاپن است. براین باور هستم که تیم ملی فوتبال ژاپن در جام ملت‌های آسیا هم خواهد درخشید و گزینه اصلی قهرمانی است.
او درباره شانس امارات برای قهرمانی گفت: امارات نسبت به تیم‌های کره جنوبی و ژاپن شانس کم‌تری دارد البته هواداران می‌توانند در موفقیت امارات بسیار نقش داشته باشند. العین توانست در جام جهانی باشگاهی فراتر از انتظار ظاهر شود و باید تیم ملی امارات هم از این تجربه استفاده کند. در لیگ امارات بازیکنان خارجی بزرگی بازی می‌کنند البته من در سال ۲۰۰۷ هم گفتم برای پیشرفت فوتبال امارات باید بیش‌تر به بازیکنان محلی تکیه کرد.
عبارات کليدی: وینفرد شفر، جام ملت‌های آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۶۰۹۵
انتشار: چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷
ساعت: ۱۲:۰۹
منبع: ايسنا
کد توليد: ۲۰۲۰