عباس جعفری دولت‌‌‌‌آبادی
عباس جعفری دولت‌‌‌‌آبادی
دادستان تهران خبر داد:
بازداشت ۲ پیمانکار و احضار ۲ مسئول دانشگاه علوم‌وتحقیقات/ تشکیل تیم کارشناسی ۷ نفره
دادستان تهران از بازداشت ۲ پیمانکار و احضار ۲ مسئول دانشگاه علوم و تحقیقات در رابطه با حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان خبر داد.
عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان تهران با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه علوم و تحقیقات گفت: حسب گزارش‌های دو نفر از معاونان ما که از منطقه حادثه گرفته شده فوتی‌های این حادثه ۸ نفر شامل ۳ خانم و ۵ آقا هستند که راننده هم میان فوتی‌ها قرار دارد.
وی افزود: معاونان از ظهر اقدامات خوبی کردند. پرونده تشکیل شده و بازپرس دستور داده هیات کارشناسی ۷ نفره تشکیل و علت را بررسی کنند. وضعیت جاده، اتوبوس و بیمه بودن راننده در دست بررسی است.
دادستان تهران تاکید کرد: حادثه وقتی شدید شده که بدانیم در این منطقه تاسیسات بوده و این به شدت آسیب‌ها افزوده است. در این رابطه دو فرد پیمانکار حمل‌ونقل و تاسیسات آنجا بازداشت شدند. دو مسئول دانشگاه برای فردا به دادستانی احضار شدند تا درباره این حادثه توضیح دهند.
وی با بیان اینکه برای تحقیق در این زمینه کارهای خوبی انجام شده و کارشناسان تعیین شده مجرب هستند، گفت: امیدواریم در اولین فرصت بفهمیم ماجرا ناشی از نقص فنی بوده یا اشتباه راننده. باید به ما زمان بدهید در کوتاه‌ترین مدت علت را تعیین کنیم.
دادستان تهران یادآور شد: خانواده‌های این عزیزان فعلا درگیر هستند و اعلام شکایتی نشده است. اعلام می‌کنند اگر این خانواده‌ها شکایتی دارند می‌توانند به دادسرای ناحیه ۳۲ راهرور مراجعه و شکایت خود را تقدیم کنند.
وی گفت: به بازپرس پرونده دستور داده شده به بیمارستان‌ها سرکشی کنند و اگر مصدومان قادر به صحبت هستند هم توضیح بدهند هم اطلاعات بیشتری در این‌باره به دست بیاوریم.
عبارات کليدی: عباس جعفری دولت‌‌‌‌آبادی, قوه قضائیه, دانشگاه آزاد, حوادث شهری, تصادفات رانندگی, اتوبوس
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: اخبار داخلی
کد: ۱۷۵۷۹۸
انتشار: سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷
ساعت: ۲۳:۴۵
منبع: ایلنا
کد توليد: ۸۸۸۸