لوکا مودریچ
لوکا مودریچ
مودریچ: زیدان گفته بود که می‌توانم برنده توپ طلا شوم
لوکا مودریچ، هافبک تیم فوتبال رئال مادرید می‌گوید سرمربی پیشین کهکشانی‌ها به وی گفته بود که می‌تواند توپ طلا را از آن خود کند.
لوکا مودریچ که دوشنبه شب با کسب آرای بیشتری نسبت به کریستیانو رونالدو و آنتوان گریزمان موفق به کسب جایزه توپ طلای «فرانس فوتبال» شد، در گفت‌وگو با همین نشریه فرانسوی گفت: کسب جایزه توپ طلای «فرانس فوتبال» واقعاً خاص است و در عین حال بابت کسب این جایزه احساس غرور و شادی عمیق دارم. من بهترین دوران حرفه‌ای‌ام را تجربه کردم و در حال حاضر از آن دارم لذت می‌برم. همیشه احساس می‌کردم می‌توانم به این سطح خاص برسم و باید بگویم تنها با فدارکاری و سختکوشی می‌شد به این جایگاه رسید.
هافبک تیم ملی کرواسی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خاطرنشان کرد: وقتی زیدان در ماه ژانویه ۲۰۱۶ هدایت رئال مادرید را برعهده گرفت، یک روز پس از تمرین از من خواست به دفترش برویم. او توضیح داد که من را چطور بازیکنی دیده و چه انتظاری از من دارد. زیزو به من گفت که چه بازیکن مهمی برای او هستم و تأکید کرد که می‌توانم برنده جایزه توپ طلا شوم. وقتی کسی با شخصیت و تجربه زیدان چنین چیزی را به شما بگوید، این باعث تقویت روحیه شما می‌شود.
عبارات کليدی: لوکا مودریچ، رئال مادرید
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۴۹۹۷
انتشار: چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷
ساعت: ۱۸:۴۷
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰