پرسپولیس
پرسپولیس
پرسپولیس بهترین تیم ایرانی در جهان
قرمزهای تهرانی همچنان بهترین تیم ایرانی در جدول رده بندی باشگاه های جهان هستند.
 در جدول رده بندی جدید اعلام شده باشگاه های جهان پرسپولیس همچنان بهترین باشگاه ایرانی محسوب می شود و با وجود دو پله سقوط نسبت به ماه گذشته در رده ی ۱۶۵ رده بندی جهان و بالاتر از تیم هایی مانند ماینز آلمان، بروژ بلژیک، وستهام انگلستان و فاینورد هلند قرار دارد و لستر انگلستان با حضور در رده ۱۶۵ همسایه سرخپوشان است.
استقلالی ها نیز با توجه به نتایج خوبی که کسب کردند در این رده بندی یک پله پیشرفت داشتند و به رتبه ۱۹۶ رده بندی جهان رسیدند. استقلالی ها در این رده بندی یک پله از تیم برایتون که علیرضا جهانبخش را در اختیار دارد، بالاتر ایستادند و تیم های مطرحی مانند اندرلخت بلژیک و پارتیزان صربستان نیز بعد از استقلال حضور دارند.
ذوب آهن اصفهان در این رده بندی تیم سوم ایران است و در رتبه ۲۹۱ قرار گرفته است. تراکتورسازی در این رده بندی تیم چهارم است و با پیشرفتی قابل قبول به رتبه ۵۰۵ رسیده است. سایپا نیز بالاتر از پدیده خراسان و سپاهان در رده پنجم حضور دارد.
چونبوک موتورز کره جنوبی با حضور در رتبه ۳۵ بهترین رتبه را در میان تیم های آسیایی دارد و اولسان از این کشور با رتبه ۴۷ در رده بعدی قرار گرفته است.
عبارات کليدی: پرسپولیس، پرسپولیس تهران
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۴۹۰۳
انتشار: سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۱۰
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۲۰۲۰