اشکان خطیبی
اشکان خطیبی
رونمایی از «عشق و نفرین» سام شپارد با ترجمه اشکان خطیبی
مراسم رونمایی از کتاب «عشق و نفرین» نوشته سام شپارد با ترجمه اشکان خطیبی به همراه نمایشنامه‌خوانی بخش‌هایی از کتاب برگزار می‌شود.
مراسم رونمایی از کتاب «عشق و نفرین» نویشته سام شپارد با ترجمه اشکان خطیبی شنبه ۱۰ آذر از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در بوک‌لند شعبه آواسنتر برگزار می‌شود. نقش‌خوانان این نمایشنامه‌خوانی عبارتند از میثم درویشان‌پور، متین نصیری، نورا پیدایش‌فرد، آریا گازر، آیسا کاوندی و فاروق حاجی‌زاده.
اشکان خطیبی درباره این کتاب گفت: دو نمایشنامه «نفرین قحطی‌زدگان» و «عشق وحشی» نوشته سام شپارد را حدود ۱۳ سال پیش ترجمه کردم و برای چاپ به انتشارات نیلا سپردم. اما این دو اثر زمان انتشار دچار ممیزهای فراوان شدند و بالاخره پس از سال‌ها در قالب یک مجلد با عنوان «عشق و نفرین» منتشر شده‌اند.
او درباره محتوای این دو نمایشنامه توضیح داد: «نفرین قحطی‌زدگان» یکی از نمایشنامه‌های سه‌گانه شپارد یعنی «کودک مدفون» و «غرب حقیقی» درباره خانواده‌ آمریکایی است که حال و هوای آن به شکل عجیبی با وضعیت کنونی ما سنخیت دارد. مخاطبان اگر این دو متن را خوانده باشند متوجه موضوع «نفرین قحطی‌زدگان» می‌شوند. نمایشنامه «عشق وحشی» نیز برای هنرجویان تئاتر ماده خام خوبی برای کار کردن است.
عبارات کليدی: کتاب, اشکان خطیبی
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: کتاب
کد: ۱۷۴۷۸۵
انتشار: شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷
ساعت: ۲۱:۲۰
منبع: خبرآنلاین
کد توليد: ۸۸۸۸