سولاری
سولاری
مدت قرارداد سولاری با رئال مادرید مشخص شد
یکی از مدیران باشگاه رئال مادرید انتصاب سانتیاگو سولاری به عنوان سرمربی این تیم را تأیید کرد.
پس از فدراسیون فوتبال اسپانیا، یکی از مدیران باشگاه رئال مادرید هم انتصاب سانتیاگو سولاری به عنوان سرمربی قطعی این تیم را تأیید کرد.
نشریه مارکا با اعلام اینکه سولاری تا سال ۲۰۲ سرمربی کهکشانی‌ها خواهد بود، به نقل از یکی از مدیران باشگاه رئال مادرید که اسمش فاش نشده، درباره انتصاب این مرد آرژانتینی نوشته است: انتخاب سولاری به عنوان سرمربی تیم حرکتی بسیار هوشمندانه بوده است. او می‌دانست که مشکل تیم کجاست و به چه چیزی نیاز است. از همه مهمتر اینکه سولاری می‌دانست باشگاه به دنبال چه چیزی است.
سولاری با اتخاذ یکسری تصمیمات ساده و منطقی - تصمیماتی که به نظر می‌رسد خولن لوپتگی به دلیل یکی دو سال فعالیت در رده ملی آنها را از یاد برده است - رئال مادرید را دوباره در مسیر مناسب قرار داده است و در ۴ بازی که هدایت این تیم را برعهده داشت ۴ برد متوالی کسب کرده است. یکی از این تصمیمات فرصت دادن به وینیسوس جونیور، مهاجم برزیلی جدید رئالی‌ها است که زیر نظر او در تیم رئال مادرید کاستیا بازی می‌کرد. تعیین تکلیف دروازه تیم و انتخاب تیبو کورتوا به عنوان سنگربان شماره رئال مادرید و میدان دادن به بازیکنان فراموش شده‌ای مانند آلوارو اودریوسولا، دنی سبایوس و سرخیو رگیلون جزو مهمترین تصمیمات سولاری ۴۲ ساله در دو هفته کاری‌اش به عنوان سرمربی موقت کهکشانی‌ها گرفت.
عبارات کليدی: سانتیاگو سولاری، رئال مادرید
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش خارجی
کد: ۱۷۳۹۰۷
انتشار: سه شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۴۴
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰