استقلال و سایپا
استقلال و سایپا
پیروزی سایپای ۱۰ نفره مقابل استقلال در ضیافت پنالتی‌ها/ سیلی دایی اشک آبی‌ها را درآورد
دیدار تیم‌های استقلال و سایپا پس از تساوی در ۱۲۰ دقیقه با برتری شاگردان علی دایی در ضربات پنالتی خاتمه یافت تا مدافع عنوان قهرمانی جام حذفی وداعی تلخ با این رقابت‌ها داشته باشد.
تیم‌های استقلال و سایپا در چارچوب رقابت‌های جام حذفی و در مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها از ساعت ۱۶:۳۰ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار در ۹۰ دقیقه با تساوی ۲ - ۲ خاتمه یافت و به وقت اضافه کشیده شد. این بازی در وقت‌های اضافه هم گلی در بر نداشت تا در ضربات پنالتی سایپا ۳ بر یک پیروز شود.
در ضربات پنالتی ابتدا سایپا شروع‌کننده بود که آرش رضاوند موفق شد پنالتی اول را تبدیل به گل کند. در ادامه آرمین رمضانی و رضا اسدی برای سایپا گلزنی کردند، اما مهدی ترابی ضربه چهارم نارنجی‌پوشان را به اوت زد. برای استقلال هم ابتدا آرمین سهرابیان پشت ضربه پنالتی ایستاد که موفق شد ضربه خود را به گل تبدیل کند. مهدی قائدی، روح‌الله باقری و فرشید اسماعیلی دومین، سومین و چهارمین پنالتی استقلال را از دست دادند.
استقلالی‌ها پس از وداع از جام حذفی اشک می‌ریختند، چرا که آنها روی قهرمانی در این جام و دفاع از عنوان قهرمانی خود حساب باز کرده بودند.
عبارات کليدی: استقلال، استقلال تهران، جام حذفی
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۳۵۹۸
انتشار: پنجشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۲۰:۱۲
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰