مجید حسینی
مجید حسینی
روزنامه ترکیه‌ای: مجید حسینی، ستاره جدید ترابزون‌اسپور است
نشریه ترکیه‌ای از مجید حسینی به عنوان ستاره جدید تیم فوتبال ترابزون‌اسپور یاد کرد.
به گزارش سایت روزنامه «دامگا» ترکیه، مجید حسینی با عملکردش که هر روز بهتر می‌شود، بیشتر از هر بازیکن دیگری در ترابزون‌اسپور نظرها را به خود جلب کرده است. این بازیکن ایرانی در بازی شب گذشته آبی‌‌وعنابی‌ها مقابل ارزروم‌‌اسپور بهترین بازیکن تیم بود.
مجید حسینی که ترابزون‌اسپور این فصل برای به خدمت گرفتنش دشواری‌های زیادی را پشت‌سر گذاشت، عملکردش در هر بازی بهتر و بهتر می‌شود. این مدافع جوان که در بازی اول ترابزون‌اسپور حضور نداشت و سپس دو بازی را به دلیل مصدومیت از دست داد، هر موقع که در زمین بوده، تفاوت را با حضورش در میدان رقم زده است.
مجید حسینی از خیلی از ستاره‌های ترابزون‌اسپور که دستمزد بیشتری از وی دریافت می‌کنند، تأثیرگذارتر بوده است. خصوصیاتی همچون شرکت او در حملات کلیدی، جهت دادنش به بازی، حرکت پا به توپش در کارهای هجومی تیم، رد و بدل کردن توپ با هم‌تیمی‌هایش و داشتن چهره یک رهبر در تیم، نام او را بر سر زبان‌ها انداخته است.
مجید حسینی یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا خواهد بود که در ماه ژانویه برگزار خواهد شد. این فوتبالیست جوان هم در شبکه‌های اجتماعی به شدت مورد حمایت قرار گرفته است.
عبارات کليدی: سید مجید حسینی، ترابزون ترکیه، لیگ ترکیه
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۳۳۶۸
انتشار: سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷
ساعت: ۱۱:۵۴
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰