علیرضا بیرانوند
علیرضا بیرانوند
تمجید «فاکس اسپورت» از بیرانوند، پورعلی‌گنجی و جهانبخش
سایت فاکس اسپورت آسیا در گزارشی درباره ستاره‌هایی معرفی شده در ادوار رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۹ ساله‌های آسیا، به سه ملی‌پوش حال حاضر ایران هم اشاره کرده است.
 به بهانه آغاز رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۹سال فوتبال آسیا، سایت فاکس اسپورت مروری بر ادوار اخیر این تورنمنت داشته و آن دسته از بازیکنانی که در این تورنمنت حضور داشته‌اند و بعدها به ستارگانی در دنیای فوتبال تبدیل شدند را زیر ذره‌بین برده است. از جمله این بازیکنان اعضای تیم ملی ایران یعنی علیرضا جهانبخش، مرتضی پورعلی‌گنجی و علیرضا بیرانوند، سردار آزمون، روزبه چشمی، مجید حسینی و سعید عزت‌اللهی هستند و در این بین به امید نورافکن نیز اشاره شده است.
فاکس اسپورت با اشاره به رقابت‌های قهرمانی زیر ۱۹ ساله آسیا در چین در سال ۲۰۱۰، درباره این دو نفر نوشته است: با اینکه ایران نتوانست از مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه صعود کند، سه بازیکن این تیم خوش درخشیدند و عملکردی کلیدی داشتند که شامل دروازه‌بان تیم علیرضا بیرانوند، مدافع میانی تیم مرتضی پورعلی‌گنجی و مهاجم تیم علیرضا جهانبخش می‌شوند. بیرانوند یکی از پدیده‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بود که پنالتی کریستیانو رونالدو را مهار کرد.
عبارات کليدی: علیرضا جهانبخش، مرتضی پورعلی‌گنجی، علیرضا بیرانوند، سردار آزمون، روزبه چشمی، مجید حسینی، سعید عزت‌اللهی، تیم ملی ایران، جام ملت‌های آسیا
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۳۲۳۰
انتشار: پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷
ساعت: ۱۴:۴۹
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰