حمید درخشان
حمید درخشان
حمید درخشان: پرسپولیس روی یکی از مسابقات لیگ برتر یا آسیا تمرکز کند،‌ هر دو جام را از دست می‌دهد
حمید درخشان معتقد است اگر تیم فوتبال پرسپولیس تمرکز خود را روی یکی از مسابقات لیگ برتر یا لیگ قهرمانان آسیا بگذارد، هر دو جام را از دست می‌دهد.
حمید درخشان درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل سپیدرود رشت اظهار داشت: تیم نسبت به بازی قبل، افت محسوسی کرده بود که با توجه به فشار دیدار مقابل الدحیل، امری طبیعی محسوب می‌شد، با این حال پرسپولیس به‌دنبال گلزنی و کسب سه امتیاز بود. این افت باعث شد بازیکنان تمرکز لازم را نداشته باشند.
وی ادامه داد: بازیکنان همچنین نگاهی به دیدار هفته آینده مقابل استقلال داشتند و مراقب بودند تا هم اخطار نگیرند و هم در کورس لیگ برتر باشند. خوشبختانه پرسپولیس سه امتیاز بازی را به دست آورد.
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس درباره گلزنی آدام همتی با وجود صحبت‌های کارلوس کی‌روش علیه او گفت: بازیکن باید تمرکز خود را روی بازی با پیراهن پرسپولیس بگذارد. مهم این است که بازیکن توانایی خود را نشان می‌دهد و خود را اثبات می‌کند، اینکه چه‌کسی چه‌حرفی علیه یک بازیکن می‌زند، نباید برای او اهمیت داشته باشد. ممکن است هر کسی نظر شخصی خود را بگوید. این حرف‌ها اهمیتی ندارد.
درخشان در مورد دربی ۸۸ که روز پنجشنبه برگزار خواهد شد،‌ تصریح کرد: دربی یک بازی خاص محسوب می‌شود و شرایط خوب یا بد تیم‌ها، اثری در این مسابقه ندارد. دربی برای هر دو تیم اهمیت بسیاری دارد. پرسپولیس با شکست استقلال در آستانه دیدار مقابل السد، روحیه خوبی می‌گیرد و استقلال هم با پیروزی در دربی، در ادامه مسابقات احیا می‌شود، با این حال من درصد زیادی برای پیروزی پرسپولیس قائل هستم. شانس برد در دربی به ریسک کردن و استفاده از فرصت‌هاست.
وی در این خصوص که برخی از هواداران و کارشناسان معتقدند پرسپولیس باید تمرکز خود را روی لیگ برتر و دیدار مقابل استقلال بگذارد یا لیگ قهرمانان آسیا و بازی با السد قطر، خاطرنشان کرد: این کاملاً اشتباه است، چون تیم در این صورت هر دو جام را از دست می‌دهد. تیمی که بخواهد قهرمان شود، باید در هر دو جام موفق باشد. مگر تیم‌های بزرگ اروپایی، لیگ کشور خود را فدای لیگ قهرمانان اروپا می‌کنند؟
عبارات کليدی: حمید درخشان، پرسپولیس، پرسپولیس تهران، لیگ برتر هجدهم
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۶۹۰
انتشار: سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷
ساعت: ۰۸:۴۸
منبع: تسنیم
کد توليد: ۲۰۲۰