میرشاد ماجدی
میرشاد ماجدی
ماجدی: خیلی خوب شد استقلال آبرومندانه از آسیا حذف شد
پیشکسوت آبی پوشان گفت: استقلال در دوحه حذف نشد، بلکه در تهران و در ورزشگاه آزادی حذف شد اما جای شکرش باقی است که آبرومندانه از آسیا حذف شد.
میرشاد ماجدی اظهار داشت: بازی و نتیجه‌ای که استقلال مقابل السد گرفت راضی کننده بود. حتی اگر چشمی مرتکب آن اشتباه نمی شد و  اخراج نمی شد چه بسا ما بازی را هم می بردیم. استقلال در این بازی حذف نشد بلکه در ورزشگاه آزادی و در جریان بازی رفت از مسابقات کنار رفت و حذف شد.
وی افزود: این بازی می توانست با یک نتیجه خیلی بد برای ما تمام شود اما خدا را شکر که آبرومندانه از آسیا حذف شدیم. دست مدیریت، کادر فنی و بازیکنان درد نکند که در این روزها تلاش زیادی کردند تا حفظ آبرو شود. بازیکنان و اعضای کادر فنی ما فعل خواستن را صرف کردند و نتیجه آن را هم دیدند.
سرپرست سابق آبی پوشان در ادامه بیان داشت: وقتی در آسیا یک تیم از مرحله گروهی صعود می‌کند مدیرانش دست به تقویت آن می‌زنند اما در استقلال این اتفاق وارونه روی داد و تیم نسبت به فصل گذشته ضعیف تر شد. در واقع ما از داخل ضربه خوردیم وگرنه هیچ تیمی در آسیا نمی‌توانست استقلال را شکست دهد. ای کاش مدیریت باشگاه دو سه ماه قبل تغییر می‌کرد که اگر چنین بود قطعا الان شرایط تیم بهتر بود و به نیمه نهایی آسیا راه یافته بود.
ماجدی در خصوص ادامه کار آبی پوشان در لیگ برتر گفت: ما باید بپذیریم ظرفیت تیم همین است و باید برای جبران نقاط ضعف تا نیم فصل صبر کرد. هواداران هم باید آستانه تحمل شان را بالا ببرند و تا نیم فصل این شرایط را تحمل کنند. امیداورم در تعطیلات نیم فصل و در نقل و انتقالات زمستانی نقط ضعف این تیم برطرف شود چون با این ظرفیت نمی‌توان در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده حضوری پر قدرت داشت.
عبارات کليدی: میرشاد ماجدی، استقلال تهران، استقلال
انتشار يافته: 0    در صف انتشار: 0    تکراری، غير قابل انتشار: 0


بخش: ورزش داخلی
کد: ۱۷۲۶۲۰
انتشار: جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷
ساعت: ۱۵:۲۹
منبع: مهر
کد توليد: ۲۰۲۰